Sevgiliyi geri kazanmanın yolları

Sevgiliyi geri kazanmanın yolları

Ayrıldınız ama bir türlü unutamıyor musunuz? Öyleyse onu geri kazanın!

Güncellenme tarihi:
Sevgiliyi geri kazanmanın yolları

Aşk ilişkileri hep karmaşıktır, neredeydi, ne yaptı, ters baktı, yalan mı söylüyor diye düşünmekten bir türlü aşkımızı doyasıya yaşayamayız. Sonu hüsranla bitince de kendimize kızarız, hiçbir şeyi umursamayız. Ama silkinmenin zamanı geldi. Madem onsuz yapamıyoruz, öyle geri elde etmeye bakalım.


Geçmişte ne yaşandıysa yaşandı, eski hataları sorgulamak kimseye yarar sağlamaz. İntikam planları yapmadan ve yalvar yakar barışmaya istekli olduğunuzu gösterirseniz size hayır demesi çok zor olacak. Hatalı olan sizseniz ve gurur yaptığınız için özür dilemiyorsanız, bir an önce bundan vazgeçin. Terk eden de olsanız terkedilen de fark etmez, kendinizi onun yerine koyarak düşünmeye çalışın, ne hissettiğini, ne düşündüğünü, bu durumun onda nasıl bir etki bıraktığını anlamaya başlarsanız samimiyetinize inanacaktır. Tüm bunlar olurken somurtmak ya da surat asmak yerine olumlu ve anlayışlı olmaya çalışın, daha fazla mutsuzluk kimseye bir şey sağlamaz.

Yayın tarihi: 21.06.2012
2823
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.