Sevgilinizin Tuttuğu Takıma Göre Aşk Hayatınızın Yorumu

Sevgilinizin Tuttuğu Takıma Göre Aşk Hayatınızın Yorumu

Kadın/Erkek ilişkisinin olmazsa olmazlarından biri de sevgilinizin tuttuğu takımdır. Bu aşamada yapılması gereken sevgilinizin veya sevgili adayınızın tuttuğu takımı öğrenip onunla ilgili bilgiler edinmekten geçmektedir. İşte sizler için hazırladığımız takımlara göre aşka bakış açıları sizlerle.

Güncellenme tarihi:

Beşiktaş’lı sevgilisi olanlar

Beşiktaşlı bir sevgiliniz var ise onun sizi karşılıksız sevdiğinden sonuna kadar emin olabilirsiniz çünkü Beşiktaşlılar takımınıda tüm başarısızlıklarına rağmen karşılıksız sevmektedir.

Beşiktaşlı bir sevgiliniz var ise onunla direnişlerde ön saflarda el ele sloganlar atabilirsiniz . Bu her zaman doğru bildiklerinizden şaşmayıp ilişkinize dişardan müdaleleri katmayacağınızı gösterir.

Fenerbahçe’li sevgilisi olanlar

Fenerbahçeli bir sevgiliniz var ise Bağdat Caddesi’nde aşk dolu dakikalar geçirmeniz mümkün. Bir Fenerbahçeli kadın/erkek farketmeksizin mutlaka en güzel zamanlarını burada geçirir.

Fenerbahçeli sevgiliniz size zengin süprizleri yapabilir. Çünkü fenerbahçe taraftarları genellikle zengin olur. Paranın mutluluk getirdiğini anlayabilirsiniz.

Galatasaray’lı sevgilisi olanlar

Galatasaraylı sevgiliniz ile maç günleri Nevizade’de buluşup renkli ve eğlenceli vakit geçebilirsiniz. Size alanın atmosferinden etkilenip duygusal cümleler kurmasıda söz konusu olabilir.

Galatasaraylı sevgiliniz ile hergün UEFA kupasını kazanıyormuşcasına mutlu ve huzurlu bir birliktelik geçirebilirsiniz.

Trabzonspor’lu sevgilisi olanlar

Trabzonsporlu sevgiliniz ile birlikte hamsi yerken duygusal vakitler geçirebilirsiniz. Hamsi ile Salatalığın uyumu gibi güzel bir birliktelik yaşayabilirsiniz.

Trabzonsporlu sevgiliniz ile Trabzon yaylalarında bol oksijen altında gezebilir aynı zamanda birlikte mıhlama menülü romantik bir restorantta evlenme teklifi bile alabilirsiniz.

Yayın tarihi: 13.10.2015
12003
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.