Sevgilinizi ne kadar şımartmalısınız?

Sevgilinizi ne kadar şımartmalısınız?

Erkeklerin bazen tahminimizden daha çok ilgiye ihtiyaçları olabiliyor. İşte bu zayıf anları nasıl kullanacağınızı, nasıl davranacağınızı bilirseniz; onu ustalıkla kendinize bağlayabilirsiniz.

Geçtiğimiz yıllarda, Jude Law'in, nişanlısı Sienna Miller'ı çocuklarının dadısıyla aldattığı olayı patlak vermişti. Kulağa tipik bir Hollywood aldatma vakası gibi gelse de, bu defa tuhaf bir mazeret vardı. Dadının Sunday Mirror'da bir kısmı yayınlanan günlüğünde şöyle cümleler geçiyordu: "Jude'a neden hayatı toplantılarda geçen kariyer sahibi bir eş bulmuyorsun diye sorduğumda, eşim beni her şeyden daha çok sevmeli, dedi."

Buradan da anlaşılacağı gibi Sienna, bütün hayatını Jude'a adama cesaretini göstermeliydi. Jude'un da itiraf ettiği gibi erkekler her zaman yanlarında olan ve üzerlerine titreyen kadınlardan hoşlanıyorlar. Bu durum ilginç bir soruyu gündeme getiriyor "Erkekler bizim sandığımızdan daha fazla ilgiye mi ihtiyaç duyuyorlar?"

"The Complete Idiot's Guide to Pleasing Your Man" (Aptallar İçin Erkeğinizi Memnun Etme Rehberi) adlı kitabın yazan Eve Salinger bu soruya, "Evet" cevabını veriyor ve ekliyor: "Erkekler ihmal edildiklerini düşündüklerinde, bunu her zaman söylemeyebilirler."

"The Complete Idiot's Guide to Intimacy" (Aptallar İçin Yakınlaşma Rehberi) adlı kitabın yazarı Psikolog Paul Coleman'a göre ise; erkeklerin üç davranış şekli var: bebek gibi davranmak, suçluluk hissettirmek, huysuzluk yapmak. Aslında erkekler bize önemli mesajlar gönderiyor ve onlara nasıl davranacağımız konusunda ipuçları sunuyorlar.


BEBEK GİBİ DAVRANMAK

Coleman "Erkekler her zaman kadınları yanlarında tutmak isterler" diyor. Bu düşüncenin kaynağında erkeklerin kendilerini güvende ve iyi hissetmek istemeleri yatıyor. Erkekler bu ihtiyaçlarının kadınlar tarafından bilinmesinden asla korkmuyorlar.

Şımartma planı:

Erkekler, onlar için yaşamınızı birdenbire değiştirmeniz gerektiğini düşünmezler. Bunun yerine, onlara ayırdığınız zamanı en iyi şekilde geçirmek isterler. Sevgilinizle yediğiniz acele bir öğle yemeği sonucunda ona gereken değeri vermediğinizi hissedebilir. Görüşmeyi dört gözle beklerken, sizin ona istediği ilgiyi göstermemeniz onu üzebilir.


Suçluluk hissettirmek >>>>>
Huysuzluk yapmak >>>>>


Yayın tarihi: 14.07.2009
2237
YORUMLAR

aynn bunlara yüz vermeye gelmz astarını isterlr şımartmaya gelmez bu erkek milletini kızlr

damla 20.08.2009 16:09:47

yok arkadaş bu millet akıllanmaz.yüzyıllardır erkek egemen olarak yaşayan bir toplumda bunların neyini şimartacaksınız.analarınızın abine su ver babanın ceketini al öğütleri yetmedimi,acık akıllı olun beeeee!

af 05.08.2009 02:26:52

ben katılmıyorum.fazla şımartmamak lazım erkekleri..fazla deger verince ilgi gösterince kaçmaya başlıyorlar...hakettiğinden fazla deger vermemek gerek kimseye....bu deger ölçüsü nasıl ayarlanabilir işte bunu bende bilmiyorummmm...bu konuda görüşü olan benle paylaşsın lütfen.....

hilal 05.08.2009 01:15:46

ya erkekler neden köprüyü gecene kadar ayaklarımıza kapanıp sonra süründürürler anlamam....!gıcık seyler nolcak şımartmamak en iisi

melisa 04.08.2009 23:53:38

kızLar erkeklerden erkeklerden kızlardan şikayetci. :) bişeyler beklediği icin kızıyor insan. bence bunlara hic gerek bile yok. cunku artık benim bi bekllentimde yok kızların nasıl oldugu beni ilgilendirmiyor, hepinizi seviyor cok belli kızanlarda birbirlerini seviyor. a.e

brt trkL 04.08.2009 23:39:15

bence fazla şımartmayın astarını isterler gerektiği yerde grektiği kadar şımartın fzla değer vermeyin değer görmessinz kendinizi uzak tutun bakın nasılda şımartır :D

qBra 04.08.2009 23:13:14

valla hiç şımartamam.kendimden kopamam.ben bencil ve güzelim.onu annesi şımartsın.

meltemazize 04.08.2009 21:36:33

herkesin kendini bulutların üstünde hissettigi günler olmustur ama önce o kişi şımartlmaya laykmi onu ölçün ve ipler elinizdeyken dilediğinz kadar şımartn karşlıgı gelecektir mutlaka...)

dml 04.08.2009 19:17:09

bence şımartmamak en iyisi çünkü sonra havalanıyor kendini bişi zannedip oraya buraya saldırıyor.

gzde 04.08.2009 18:33:22

ya hep erkeklerden bahsedilmiş birazda kadınlardan konussak ya bide onlar şımarınca nasıl oluyor birazda onlardan bahsetsek

fatih keskin 04.08.2009 18:24:57
DAHA FAZLA YORUM GÖSTER
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.