Sevgilinize söyleyecek güzel şeyleriniz var!

Sevgilinize söyleyecek güzel şeyleriniz var!

İlişkilerinizde iletişim önemli! Birbirlerini doğru anlayabilen çiftlerden misiniz?

Güncellenme tarihi:
Sevgilinize söyleyecek güzel şeyleriniz var!

İlişkilerinizde birbiriniz ile iyi anlaşmanın en önemli yollarından biri doğru iletişim. Birbirinize neler söyledikleriniz, nasıl dile getirdiğiniz, nasıl yaklaştığınız ve neler paylaştığınız da… İlişkilerinizde güçlü bir iletişim olması için birtakım şeylere dikkat etmeniz gerekebilir. Bunlardan bazılarını sizin için öneriyoruz.

İlişkinizde dürüst olun! Birbirinize karşı dürüst olduğunuz da aynı dilden konuşuyor olabilirsiniz. Bu da erkek arkadaşınız ile aranızda doğru iletişim yöntemlerinden biri haline gelecek ve bir sorun karşısında her şeyin daha kolay çözüleceğini göreceksiniz.

Ne dediğiniz önemli değil, nasıl söylediğiniz önemli! Ses tonunuz konuşma esnasında çok önemli ve karşınızdaki kişiyi direkt olarak etkileyen bir unsur. Özellikle kavga esnasında ya da rahatsız olduğunuz bir durumda erkek arkadaşınıza bir şeyler söylersiniz ama bunun ses tonunuz ile çok büyük bağlantısı var.

“Beraberiz” düşüncesi! İlişkinizde sadece siz değil erkek arkadaşınız ile bir hayat paylaşıyorsunuz. Her zaman beraber ve yan yana olduğunuzu karşılıklı birbirinize hissettirin.

Daha iyi olmak! Herkes her şeyi mükemmel şekilde yapamayabilir. Sizin kötü, sevgilinizin iyi olduğu taraflar vardır ve bunları keşfedip daha iyi olduğu konuları takdir edin.

“Lütfen neler olduğunu söyle!” ilişkinizde sorun yaşıyorsanız bu cümle size yardımcı olabilir. Kötü giden neler olduğunu öğrenebilmek için ona bu soruyu sakince yöneltin.

Yayın tarihi: 11.07.2012
1695
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.