Sevgilinizden ayrı kaldığınızda nasıl hissediyorsunuz?

Sevgilinizden ayrı kaldığınızda nasıl hissediyorsunuz?

Sevgiliniz ile beraber yaşamaya karar verdiniz ama bazı endişeleriniz var. Bu yazıyı okumalısınız!

Güncellenme tarihi:
Sevgilinizden ayrı kaldığınızda nasıl hissediyorsunuz?

Alternatif Evlilik Projesi yöneticisi Cindy Butler “ Eğer kendiniz için boş alan yaratmak sizde bir çeşit rahatlık hissi veriyorsa, adresinizi paylaşmaya hazır olmayabilirsiniz.” diyerek aslında sizin sevimli zamanınızı başka yerlerde geçirmenizi tavsiye ediyor. Beraber yaşamaya karar veren bazı çiftere ise tavsiyeleri var. Bu tavsiyelere göz atarak olası zor durumları önceden kolaylaştırabilirsiniz.

Sevgiliniz ile hiç beraber tatile çıkmadıysanız mutlaka bunu denemelisiniz. 7/24 beraber yaşayıp yaşayamayacağınızı en iyi test etme yolu.

Beraber yaşama kararınızda aylık bütçenizi ne yönde kullanacağınızı konuşabilmek ilişkiler için önemli bir durum. Böylelikle ortak ödemelerinize karar verebilir ve bütçenizi akıllı bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yaşam stiliniz neye benzediğine karar verin. Sevgiliniz size ev içinde yardımcı oluyor mu yoksa arkadaşlarını eve çağırıp ortalığı dağıttıktan sonra temizliği sizden mi bekliyor? Bu gibi durumları mutlaka onunla açık bir şekilde konuşun. Ev içinde beraber yaşadığınızı ona bir kez daha hatırlatın.

İlişkinizin gelecekte ne olacağını merak ediyorsanız, yapılan araştırmalar nişanlı ya da hayatının geri kalanını beraber geçirme kararı alan çiftlerin tek amacı masraf olmasın diye bir arada yaşamaksa bunu kendi başınıza yapmanız uyarısıdır. Bu durum ilişkinize zaman içinde zarar verebilir.

Yayın tarihi: 10.07.2012
1876
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.