Sevgilinin burcuna göre eğlen!

Sevgilinin burcuna göre eğlen!

Sevgilinizle eğlenmenin inceliklerini hiç düşündünüz mü? Erkeğiniz nasıl eğlenir, nerelere gitmeyi sever, neleri cazip bulur, nelere öfke duyar? Burcuna bakın önleminizi alın.

Güncellenme tarihi:
Koç

O şu anda lavoboya düşüp bir yerlere sıçrayan şişe kapağını aramakla meşgul. Akşam için hazırladığınız sürpriz eğlenceye hazır olmadığını düşünüyor ve ellerinin titremesine engel olamıyor. Bu titreme heyecandan değil hafif yollu öfkeden kaynaklanıyor. O haklı, haklı olduğundan değil, haklı olduğuna inandığı için haklı. Koç erkekleri haksız olmaktan nefret ederler, onun için gideceğiniz mekana kadar hatanızı kabul edip suçlu kedicik rolünü oynayın. Kavga meraklısı koçlar bu ihtiyaçlarını gidermeden gevşemezler. Sıcak savaşı dönüş yoluna saklayın. Şansınız varsa yumuşar.

Topluluk olarak gidilmek istenilen yere karar verilmediyse zor. Ne olursa olsun burnunun dikindeki yere gidecektir. Gidilecek yer belliyse bilin ki beğenmeyecektir. Gecenin en karlı anı ise hesap ödemedir. Çünkü koçlar sevdikleri için dünyayı bile harcarlar.

Onunla nereye gidilir?

Nişantaşı Shu Bar onu eğlendirir. Bilsak Beşinci Kat onun ruhunu okşar, tatil için ikna olur.

Ne giyilir?

Koyu renk, muhafazakar ve gösterişli kıyafetler sorun çıkarmaz.

Boğa

Bir, iki gün değil, birkaç hafta önceden de plan yapsanız gecikecektir. Ona karar verdiğiniz buluşma saatinden iki saat öncesini söyleyin. Eğer bu malum gece onun çalıştığı günün gecesine geliyorsa durum fena.

Ucu ateşlenmiş bir dinamiti idare etmek sizin kadınsı yeteneklerinize kalıyor. Partneri boğa olan kadınlar toplu eğlencelerde çok şanslıdır, sıcakkanlı sevdiğiniz insanlarle hemen kaynaşır ve dost olur.

Gecenin "sevgi duvarı" sevgiliniz bazı durumlarda sinirlenebilir. Alkolün de etkisiyle atacağınız akordu bozuk bir kahkaha sevgi duvarını öfke duvarına dönüştürür.

Onunla nereye gidilir?

Boğalar doğaya aşıktır, doğal dekore edilmiş ve ev yemekleri yapan her yer onu cezbeder. Nişantaşı Avant Garde Greek'in Yunan yemekleri ve Nevizade'nin herhangi bir meyhanesi onu mutlu eder.

Ne giyilir?

Düşük bel olmayan bir pantolon, taşlı ve rengarenk bir bluz ve saç bandı onun gözünde sizi bir prensese çevirebilir.

İkizler

Aynada rujunuzu tazelerken arkada dans eden o enerji kütlesi de kim? Mutluluk ve sevinç yumağı sevgiliniz. Şu anda arabada sinirli direksiyon sallayan mıymıntı sinir küpü kim? O da sevgiliniz. Bir ikizler aşığı olarak onun bu gelgitlerini çok iyi biliyorsunuz. Peki böyle bir gecede ne yapacağınızı biliyor musunuz? Onun arasıra esen bu değişim rüzgarlarına alışkın olan zekanız topluluk içinde de üstüne düşeni yapacak ve sizi kurtaracaktır. Önemli olan ilk kadehin bitimine kadar geçecek olan zaman. Bundan sonra zaten siz de dengenizi kaybedeceksiniz.

Sevgilinize herkes hayran farkında mısınız? Havada patlayıp konfeti gibi uçuşan şey sevgilinizin esprileri. Biraz sonra değişeceğini bilseniz de bu andan yararlanın.

Onunla nereye gidilir?

Çok seçenekli gece klüpleri onun için harika olur. Farklı tarzlarda müzik yapan üç dört klübün yan yana sıralandığı mekanlar da ideal. Beyoğlu Markiz Pasajı'ndaki kafe ve restoranlar tam onun yeridir.

Ne giyilir?

Gece boyunca pozitif olmak için kesinlikle canlı tonlar giymelisiniz. Üstünüzde mutlaka fıstık yeşili, turuncu, kırmızı gibi enerjik renkler olmalı.


Hangi sevgiliyle nasıl eğlenilir?

Yengeç, Aslan ve Başak

Terazi, Akrep ve Yay

Oğlak, Kova ve Balık
Yayın tarihi: 01.02.2004
3855
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.