Mahmure

Aşk & İlişkiler

İlişkiler

Sevgili bulma kılavuzu

Sevgili bulma kılavuzu

Uzun zamandır bir sevgiliniz yok ve siz neredeyse hayat boyu yalnız kalacağınız fikrini kabullenmek üzeresiniz. Yine de ümidi kesmeden önce şöyle bir düşünün: Acaba elinizdeki bütün fırsatları değerlendirdiniz mi?

Güncellenme tarihi: 20.04.2012

Bir erkekle birlikte olmanın ne de­mek olduğunu unutacak kadar uzun süredir flörtü olmayan ya­kın dostlarımın şikayetleri hep aynı: Ortalıkta adam yok. Aslında pek de haksız sayılmazlar çünkü belli bir yaştan sonra insanın hayatı gerçekten de iş-ev-kemikleşmiş arkadaş grubu üçgeninde dönüp durmakla geçiyor. Özellikle çalışma haya­tı, özel hayatın önemli bir bölümünü çaldı­ğı için gezip dolaşmaya, yeni çevrelere girmeye ve dolayısıyla yeni erkeklerle tanışmaya vakit kalmıyor. Ayrıca hız çağının hız­lı insanları olarak hayatı yaşamıyor, adeta hızlı hızlı yiyip bitiriyor ve artık kendimize yeni bir duygusal ilişki aramaya uzun za­man dilimleri ayıramıyoruz. Oysa hayallerinizin erkeğiyle her an her yerde karşıla­şabilirsiniz. Biraz gözünüzü açın, yeter.

5937
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.