Seni uzaktan sevmek aşkların en güzeli!

Seni uzaktan sevmek aşkların en güzeli!

Gözden ırak olan sevgili gönülden de ırak olur mu? Artık bu çağda, teknoloji insanları bu derece yakınlaştırırken araya giren mesafeler sorun olmamalı oysa... Ama yine de sevgilinizle aranıza buzlar mı giriyor? İlişkinizi uzaktan da olsa sürdürebilmeniz için önerilerimiz var.

Güncellenme tarihi:
Seni uzaktan sevmek aşkların en güzeli!
MESAFEYE ALDIRMAYIN!

Mesafeler uzadıkça, insanların ilişkisi de zorlaşır. Bu ayrı kalış, geçici bir durum olsa bile, bazen işler geri dönülmez şekilde bozulabilir. En sık rastlanan ayrılma nedenlerinden biridir mesafe. İlişkiyi mesafelere rağmen sürdürebilmek ise aşkın kanıtı olarak algılanır.

Yazımızda, karşınıza çıkabilecek tehlikeleri tanıtıp, onları bertaraf etmek için bir yol haritası çizeceğiz. İlişkinizin bazı özel durumları, istisnai koşulları farklılıklar yaratacaktır şüphesiz. Yine de bu yol haritası, uzaklıkları yakınlaştırmak için belki size ilham verip, çözüm için fikirler sunabilir.


Şüphe sizi birbirinizden uzaklaştırır!

Uzakken karşınıza çıkacak ilk ve en büyük engel şüphedir. Şüphe meselesi sevgilinizle aranızda zorlu yokuşlar ve karanlık geçitler yaratır. Bu o kadar tehlikeli bir zemindir ki, bir kere sallandı mı, yol boyu size gel-git'ler yaşatır. En iyisi ayağınızı yere sağlam basmak ve her adımı kontrol altında tutmaya çalışmak.
Acaba sizi aldatıyor olabilir mi?
Diyelim ki yalan söylüyor, başkaları ile görüştüğü halde, nerede, kiminle olduğuna dair yalanlar sıralıyor. Eğer doğruyu söylüyorsa, şüpheci olmanız bunalmasına ve sizden uzaklaşmasına neden olabilir. Eğer yalan söylüyorsa, başının etini yemenizle korkacak ve geri adım atacak değil. Yalan söylediğini anlayabilmek için ayrıntı sormak bir yol olabilir. Değişik zamanlarda aynı ayrıntıları sorarsanız ve aldığınız cevaplarda büyük fark varsa, birinin yalan olduğunu tahmin etmek zor değildir artık. Ya da sevgilinizin yakınındaki biri ile yakınlaşmak, onun casus olarak size bilgi sızdırmasını sağlamak gibi bir yöntemi de deneyebilirsiniz.

Başkasından etkilendiyse ne yapmalı? >>>>>>

Yayın tarihi: 17.01.2010
4937
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.