Sağlam bir ilişki için...

Sağlam bir ilişki için...

Temelleri sağlam bir ilişki istiyorsanız, kendinizi etkilemesi zor, cool bir kadın olarak göstermeniz akıllıca olur.

Erkekler, kadınları etkilemek için hep türlü yöntemlere başvuruyor. Kadınlar da okşanan gururlarının etkisiyle çoğu zaman yelkenleri suya indiriveriyor! Oysa temelleri sağlam bir ilişki istiyorsanız, kendinizi etkilemesi zor, cool bir kadın olarak göstermeniz daha akıllıca olur.

Taviz vermeyin

Bir erkeğin sizinle flört ederken sergilediği tavırlar kuşkusuz çok eğlencelidir. Gururunuz okşandığından sürekli gülümsersiniz. Oysa karşı tarafın ilk hamlelerine hazırlıklı olmanız daha yerinde... Taviz vermeyin, dinleyin, anlayışlı olun ama kontrolü elden bırakmayın. "Çok gerginsin, biraz gevşe" gibi tavsiyelerine kulak asmayın.

Hakkında araştırma yapın

Bazı erkekler sürekli flört ederler. Bu durum göz önüne alındığında, onlardan özel bir ilgi beklemeniz anlamsız olur. Ama hakkında biraz araştırma yaptıktan ve bilgi sahibi olduktan sonra onunla zaman geçirirseniz, kendisi gibi birine çattığı için sizden etkilenecektir. Bu da sizin açınızdan yerinde bir hamle olacaktır.

Ya hep ya hiç demeyin

Erkekler, kadınlardan pozitif bir tepki alamadıklarında flörtün sonu kendiliğinden gelir. Sizin ihtiyacınız olan şey, ilgiyi sürekli üzerinizde tutacak ve karşı tarafı bunaltmayacak bir yöntem. Bu da genellikle kendinizi ara sıra hatırlatmakla olur. Eğer sık sık arıyorsanız ve o sizi aramıyorsa, durumu tacizkar görecektir ve bu karşınızdakini sıkacaktır. İlişkinin başında inanın kimse sıkılmaya gelemez.

Göz teması kurun

Erkeklerin hiçbiri gözlerinizin içine bakarken aklınızdan geçenleri anlayabilecek kadar yetenekli değildir. "Gözlerin ne kadar güzel"den öteye gidemezler. Ancak erkeklerin bir sorunu vardır; siz gözlerinin içine bakarken yalan söyleyemezler ve etkiniz altında ezilirler. Dikkat edin; sözcükleri kafalarını başka yöne çevirdikten sonra sarf ederler. Bu yüzden sürekli göz temasında olmaya özen gösterin.
Yayın tarihi: 01.02.2007
1739
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.