Ruh eşim, nerdesin?

Ruh eşim, nerdesin?

Yalnızlıktan sıkılıp mutlu çiftler kervanına katılmak mı istiyorsunuz? Sizin için hazırladığımız sevgili bulma kılavuzunu uygulayın!

Yabancılarla konuşun
Beyaz atlı prensinizin tanıdık çevrenizde olmadığına kesinlikle karar verdiniz. O zaman, biraz risk alıp, hiç tanımadığınız erkeklerle tanışmanın ve çıkmanın vakti gelmiş demektir.

Bir şeyleri düşürün
Onu asansörlerin yanında mı gördünüz? O yukarıya, siz aşağıya gidiyorsunuz. Hareket etmek için saniyeleriniz var. Durmayın! Bir şeyler düşürün. Size yardım etmek için asansörü kaçırırsa, ya gerçekten çok nazik bir beydir ya da sizi beğenmiştir.

Konuşun, konuşun!
Bir erkeğe ne söylemeniz gerektiği hakkında hiç fikriniz olmasa da ağzınızı açın ve konuşun. Kaliteli erkeklerin sizin tedirginliğinizi çok sevimli bulacağına emin olun. Özellikle de onlarda aynı hisleri duymaya başladıktan sonra.

Net olun
Ona en yakın kafenin nerde olduğunu sorun. Size yolu tarif ederse, gelmek istediğinden %99 emin olabilirsiniz.

Ona iltifat edin
Yağcılık sizi istediğiniz noktaya getirecektir. "Kravatın çok güzel!" sizi "Nerden aldın?"a oradan da " Yoksa alışveriş merkezine yakın bir yerlerde mi oturuyorsun?"a ve daha fazlasına götürebilir. En iyi erkekler, tatlı dilli kadınların çevresindedir. O yüzden fazla düşünmeyin ve yolunuza devam edin.

Sizi bir yerden tanıyor muyum?
Bu laf tam bir klişe ve her koşulda işe yarıyor. Birbirinizi nasıl tanımış olabileceğinize dair uzun bir diyalog başlatabilir ve böylelikle gözünüze kestirdiğiniz beyle ilgili tahmin edemeyeceğiniz kadar çok şey öğrenebilirsiniz.
Yayın tarihi: 26.04.2007
1805
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.