Randevu gecenizde para tasarrufunun yolları

Randevu gecenizde para tasarrufunun yolları

Gittikçe artan hayat pahalılığından ufak önlemlerle korunabilirsiniz

Güncellenme tarihi:
Randevu gecenizde para tasarrufunun yolları

Aşk dolu, romantik bir gece sizi bekliyor. Ancak bir miktar maddi sıkıntınız var ve ikinizde gecenizin berbat olmasını istemiyorsunuz. Üzülmeyin, her şeyin bir çaresi var.

Bu akşamki planınızda yemek ve sinema var. Önce sinemaya gitmeyi tercih edin, yemek sonraya kalsın. Böylece sinemadan sonra acıkma riskini önlemiş olursunuz.

Romantik ve güzel akşamlar için illa bir restorana gitmenize gerek yok. Evde sevgiliniz için güzel bir yemek hazırlayın ve ikinizin de seveceği güzel bir romantik komedi filmi satın alın. Belki bir de kırmızı şarap güzel gecenizin tamamlayıcısı olabilir.

Geceyi evde ya da dışarıda geçirmeniz fark etmez, sevgilinizin size alacağı bir buket çiçek, daha fazlasına gerek bırakmadan gecenizin iyi geçmesini sağlayabilir.

Tatlı yapmayı öğrenmeniz, farklı tatlıları denemeniz hem bütçe dengenizi koruyacaktır hem de sevgilinizin çok hoşuna gidecektir.

Özellikle yaz aylarında, restoran, kafe gibi yerlere gitmeye ihtiyacınız yok. Evde hazırlayacağınız güzel bir piknik sepeti, uzun ve güzel bir yürüyüşün ardından ikinizi de fazlasıyla mutlu edecektir.

Yayın tarihi: 06.07.2012
1200
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.