Prezantabl sevgili misiniz?

Prezantabl sevgili misiniz?

Çok kıskanç, aşırı romantik ya da hayatını aşka endeksleyenlerden olup aşkı kendinize ve sevgilinize zehir etmeyin. Ortayı bulun, prezentabl bir sevgili olun. Böylece hem siz mutlu olun, hem de sevgilinizi mutlu edin!

Prezantabl sevgili deyince aklınıza hangi özellikler geliyor? Nasıl bir sevgili isterdiniz? Bir gazete ilanı verseydiniz, ilanda nelere yer verirdiniz? "İletişim yeteneğine sahip, açık sözlü, sigara içmeyen, neşeli, dış görüntüsüne önem veren..." Liste böylece uzayıp gidebilir. Fakat önce kendinizle yüzleşin. Erkekler sizin hangi huylarınızdan hoşlanıyor, hangi huylarınızdan hoşlanmıyorlar? Önce yanıtları düşünün, sonra yanıtlarımıza göz atın.

Gözünüz üstünde olmasın

Sevgilinizin size telefon açmasını gözünüz telefonda beklemekten vazgeçin. Sürekli onu düşündüğünüzü belli etmeyin. Özellikle ilişkinizin ilk aylarında bunları yapmaktan kaçının. Ona çok bağlandığınızı görmek onu korkutabilir. Önerimiz ona değer verdiğinizi daha farklı yollardan göstermeniz. Örneğin laf arasında okumak istediği bir kitaptan bahsettiyse bu kitabı ona hediye etmeniz...

En az onun kadar meşgul görünün

Örneğin tüm hafta sonunu evde onun telefonunu bekleyerek geçirdiğinizi bilmek zorunda değil. Ayrıca zaten bunu yapmanıza da gerek yok! Hayatınızı ona endekslemeyin, hem kendinizi hem onu mutsuz edersiniz. O olmadan hayattan keyif almaya çalışmalısınız.

Bakımlı olun

Onunla bulaşacağınız zamanlarda özellikle bakımlı olun. Makyaj yapın, parfüm sürün, güzel kıyafetler giyinin. Bu onu önemsediğinizi göstermenin en kolay yolu.

Onun en büyük taraftarı olun

Onu her konuda destekleyin ve kendini geliştirmesine katkıda bulunun. Yapmak istediği işte başarılı olabilmesi için ona cesaret verin.

Gizemli olun

Yaşamınızdaki her ayrıntıyı ona anlatmayın. Ona her zaman keşfetmesi için bir şeyler bırakın.

Esprili olun

Siz nasıl sizi güldüren erkeklerden hoşlanıyorsanız erkekler de kendilerini güldüren kadınlardan hoşlanır. Belki espri yapmayı beceremiyor olabilirsiniz bu durumda onunla birlikte bir komedi filmi izlemek fena olmaz.

Güzel sözler söyleyin

Sadece biz kadınlar değil erkekler de güzel sözler duymak, beğenilmek isterler. Bu yüzden düşündüklerinizi ona söylemekten çekinmeyin. Ona ne kadar yakışıklı ya da başarılı olduğunu söyleyin, bu sözler çok hoşuna gidecektir.
Yayın tarihi: 03.12.2006
1276
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.