Otlar yatağa girdi

Otlar yatağa girdi

Yatak odanızın daha hareketli ve seks hayatınızın daha renkli olması için, bol bol ot ve yeşillik tüketin. Faydasını görürsünüz.

Doğadaki şifalı bitkiler sadece öksürüğünüzün geçmesine ya da saçlarınızın dökülmesini önlemeye yaramıyor. Onlar, cinsel hayatınızın canlanmasını ve sizi mutlu kılmasını da sağlıyor.

Bazı bitkiler, erkeklerde hormonlar üzerinde olumlu etki yaparak cinsel arzuyu ve gücü arttırıyor. Uzmanlar, erkek hormonlarını çalıştıran ve cinsel isteği artıran bitkileri şöyle sıralıyor:

KUŞDİLİ: Tüm salgı bezlerini dengeli bir şekilde çalıştırır. Erkeklerde de kadınlarda olduğu gibi cinsel iktidarsızlığı giderir.

MAYDONOZ: Bedeni yorgunluk ve ruhi bunalımı giderir. Erkeklerde cinsel gücü arttırır.

NANE: Cinsel isteği artırmak için en faydalı bitkilerden biridir. Erkekte psikolojik iktidarsızlığı giderir.

TARÇIN: Cinsel isteği çok arttırır. Hoş kokusuyla hem ruhu dinlendirir hem de kan dolaşımının hızlanmasına neden olur.

ZENCEFİL: Tüm vücudu uyararak, bedeni ve zihni çalışma gücünü artırır. Erkeklerde ise cinsel gücü ve isteği artırır.

KEKİK: Vücudun savunma gücünü ve erkekte cinsel arzuyu artırır.

KİŞNİŞ: Erkeklerde cinsel arzuyu artırır. Günde bir kahve kaşığı kullanılır. Sinir sistemine de çok yararlıdır. Et yemeklerine veya yemeklerde soslara konur. Bir bardak sıcak suya yarım kahve kaşığı kişniş karıştırılıp, yemek üzerine içilebilir.

VANİLYA: Çeşitli sebeplerle (ruhi ve bedeni zayıflık) erkeklerde görülen cinsel iktidarsızlığı giderir ve onlara cinsel güç kazandırır. Pasta ve sütlü tatlılarda kullanılır.

KIRMIZI BİBER: Cinsel isteği çok artırır. Ancak damar sertliği, üre ve tansiyonu olanlar yememelidir.

SİVRİ BİBER: Bol miktarda C, P, K vitamini içerir. Erkeklerde cinsel isteği artırır.

HARDAL: Cinsel arzuyu artırmanın yanı sıra sinirleri kuvvetlendirir. Ancak midesi hassas olanlar, karaciğer, damar setliği ve tansiyonu olanlar kullanmamalıdır veya çok az almalıdır.

KEREVİZ: Çeşitli iç salgı bezlerine tesir eder ve onların faaliyetlerini artırır. Erkeklerde cinsel faaliyeti çok arttırarak vakitsiz iktidarsızlığı önler.

AYÇİÇEĞİ: Bol protein ihtiva eder, içeriğinde fazla miktarda E vitamini vardır. İktidarsızlığa engel olur. Kalp ve sinir hastalıklarını önler. Cinsel arzuyu artırır.

ÇAM FISTIĞI: Bol E vitamini vardır. Cinsel tükenme ve buna bağlı olarak ruhi çöküntü ve kalp rahatsızlıklarını geçirir.

ANTEP FISTIĞI: Protein ve bol E vitamini ihtiva eder. Cinsel arzunun uyarılmasını sağlar.

SUSAM: Cinsel isteği artırır. Mutlu bir evlilik için, afrodizyak otlardan yararlanmakta fayda var.
Yayın tarihi: 15.12.2005
1136
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.