Öptüm seni...

Öptüm seni...

Hoşlandığınız insanla öpüşmenin tadı başkadır. Farklı öpüşme teknikleriyle bu tadı doruklara çıkarmak elinizde. Sizin için hazırladığımız farklı öpüşme teknikleri dosyasına bir göz atmaya ne dersiniz?

Taze aşıklar için ilk öpüşme

Bu öpüşmede dudaklar hafifçe birleşir. Dudaklarınız onunkilere nazikçe dokunur. Daha sonra dudaklarınızı sevgilinizin dudaklarına bastırarak o ağzını hafif araladıktan sonra dilinizle onun diline küçük küçük dokunabilirsiniz.

Kelebek öpücüğü

Sevgilinizin dudaklarından yanaklarına oradan boynuna ve son olarak da göğüslerine inerek ateşli öpücüklerle farklı bir fantezi yaratmak elinizde.

Islak öpücük

Sevişmeye başladınız ve üsttesiniz. Onu öperken tükürüğünüzün dudakları arasından kayıp gitmesine izin verin. Daha tutkulu bir şekilde öpüşmeye başlayacağınızı göreceksiniz.

Fransız öpücüğü


İkinizin de ağzı açıkken dillerinizi nazikçe birbirinize değdirerek birbirinizin ağzını keşfettiğiniz çok keyifli bir öpüşme stili.

Tepsi öpücüğü

Sevgiliniz sizden ona birşey uzatmanızı istedi, örneğin bir çikolata parçası ya da bir meyve, onu dudaklarınızın arasına alıp sevgilinizin dudaklarına bırakmaya ne dersiniz? Dudaklarınız onunkilerle buluştuğunda diliniz yardımıyla ağzınızda tuttuğunuz şeyi onun ağzına doğru itin.

Şovalye öpücüğü

Kadınların derin yakalı elbiseler giydiği Ortaçağda şovalyeler sevgililerini boyunlarından öpmeye başlar, kulağın arkasına kadar gider oradan göğüse iner ve son olarak da diğer kulağın arkasında dururlardı. Erkek de kadın da teninde hissedeceği bu kapsamlı öpücüğe asla 'hayır' demez.

Akdeniz öpücüğü

Dilinizle sevgilinizin dudaklarını kavradıktan sonra, yanaklarını ve boynunu öpersiniz. Bu stili özellikle göğüs ucunda ve bel bölgesinde denemelisiniz, sonuçtan hiç de pişman olmayacaksınız.

Yaramaz kopek öpücüğü

Dilinizle sevgilinizin vücudunun boyun, karın ve göğüslerine dokunarak ona ateşli öpücükler verebilirsiniz.

Yılan öpücüğü

Fransız öpücüğü sırasında dilinizi hafifçe sevgilinizin diline dolayabilirsiniz. Bir yılan kıvraklığında titrettiğiniz dilinizi sevgilinizin tüm vücudunda gezdirebilirsiniz.

Damak öpücüğü

İnsanlar öpüşürken genelde damağa temas etmeyi unuturlar. Fakat dilinizle bu alana dokunduğunuzda sevgilinizin o zamana kadar hiç uyarılmamış olan bir bölgesini harekete geçirebilir ve ateşli bir sevişme için düğmeye basabilirsiniz.
Yayın tarihi: 06.04.2005
1892
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.