Onunla kimyanız tutuyor mu?

Onunla kimyanız tutuyor mu?

Sizin karakteriniz bir türlü onunki ise bambaşka; ya da birbirinizin aynası gibisiniz. Fakat ilişkinizdeki karışım bakalım doğru mu? Karakterlerinizi bulup eşleştirin, kimyanızı çözün.

Erkeğiniz sizin için ne kadar mükemmel?

Bir ilişkiyi yürütmenin sırrı ne? Bugüne kadar yapılan araştırmalardan, edilinen tecrübelerden derlediğimiz liste uzun; kimyamız tutacak, zevklerimiz benzeyecek, benzemese bile birbirimize saygı duymasını bileceğiz... Sonuçta yeryüzünde yaşayan her birey farklı karakterlere sahip. "Ruh ikizimi buldum" dediğimiz kişilerle bile zaman zaman fikir ayrılıkları yaşayabiliyor, hatta bir süre sonra ayrılabiliyoruz. Bu yüzden öncelikle kendimizi sonra da karşımızdaki kişiyi iyi tanımamız gerekiyor. Biz de buradan yola çıkarak, ilişkiler konusunda çok özel bir yazı hazırladık.

Öncelikle aşağıdaki karakter analizlerinden hangisinin size en uygun olduğunu bulun. Bir sonraki adımda erkek tiplerine göz atın ve hangi erkek tipinin sizin için en mükemmel eş olabileceğine karar verin. Devam eden bir ilişkiniz varsa, bu analizden birbiriniz için yaratılıp yaratılmadığınızı öğrenebilirsiniz. Vakit kaybetmeyin ve ilişkinizin durumunu öğrenin...


1) Hangi kadın tipisiniz?

YÜKSEKTEN UÇAN

Sizi tanımayanlar burnu havada biri olarak görüyor. Çünkü karizmatiksiniz ve kimseye şans tanımayan bir duruşunuz var. Dış görünüm sizin için önemli, insanların duygularını dış görünüşlerine yansıttıklarını düşünüyorsunuz. Her zaman iyi giyiniyorsunuz, makyajsız dışarıya çıkmıyorsunuz, saçlarınız hep bakımlı görünüyor. Dış görünüşünüze bu kadar önem verirken, işlerinizi de ihmal etmiyorsunuz. Planlı programlı yaşıyorsunuz. Hiçbir sosyal aktiviteyi kaçırmıyorsunuz. Bazen çok kontrolcü ve korumacı davranıyorsunuz.

ÖZGÜR RUH

Tek kelimeyle anı yaşamayı seviyorsunuz. Çünkü zamanın geri gelmeyeceğini biliyorsunuz. Kendinizi hayatın akışına bırakıyorsunuz. Anı yaşamalar, ister istemez gün içinde ruh durumunuzun değişmesine de neden oluyor. En küçük bir olumsuzluk bile moralinizi bozmaya yetiyor. Aklınıza koyduğunuz her şeyi yapmanıza rağmen bir sözü günlerce kafanıza takabiliyorsunuz. Şimdi yüzünüze kocaman bir gülümseme yerleştirin ve anı yaşamaya devam edin.

İÇİNE KAPANIK

Diğerleri en küçük başarılarını bile bağıra çağıra haykırken, siz susmayı yeğliyorsunuz. Çünkü mütevazı bir tavır sergilemek sizin için en büyük erdem. Zaten başarılı olduğunuzun farkındasınız ve bunu bir gösteri aracı haline dönüştürmekten sakınıyorsunuz. Sizin için eğlence kız arkadaşlarınızla bir yerlerde eğlenmek değil, kendinizle baş başa kalmak ve iyi bir kitap okumak. İlişkilerinizin hayatınızda apayrı bir yeri var. Aşk, sevgili gibi kavramlar listenizde hep üst sıralarda.


2) Partneriniz hangi erkek tipi?

İŞKOLİK

Kadınların hayalindeki erkek tipidir ya da onlar öyle olduğunu düşünür. Hırslı, titiz ve genellikle zengindir. Üzgünüz ama bu erkek genelde kariyeriyle evlidir. Akşam geç vakitlere ve hatta uyuyana kadar onu ofiste çalışırken bulabilirsiniz. Size kendinizi ilişkinin tek bir üyesiymiş gibi hissettirir, ilişkiniz tam anlamıyla olgunlaşamaz. Kadınları etkileyecek romantizmden oldukça uzaktır.

ÇOCUK

Tam anlamıyla büyümemiş bir çocuk gibidir. Sanki hâlâ 20 yıl öncesinde yaşar. "Birlikte romantik bir akşam yemeği yemek mi yoksa arkadaşlarla Playstation oynamak mı?" diye sorsanız, kesinlikle cevaplarını Playstation oynamaktan yana kullanır. Hislerini tam olarak anlamaz. Sevecen ve cömerttir. Çocuk gibi ısrarcıdır. Böyle bir erkekle ilişkide misyonunuz, bir sevgiliden çok annelik olacaktır.

KARİZMATİK

Soğuk duruşludur. Biraz asosyaldir. Genellikle iyi bir işe ve kariyere sahip olur. Mükemmel bir aşıktır. O kadınların peşinden değil, kadınlar onun peşinden koşar. Ama o tek bir kadına bağlanır ve onunla vakit geçirmekten zevk alır. Romantiktir.


Şimdi kendi karakterinizi ve partnerinizin karakterini eşleştirin ve uyumunuzu bulun. >>>>>>

Yayın tarihi: 12.06.2009
2366
dahafazlası
YORUMLAR

böyle mahmureye can feda

ıhhı 21.07.2009 18:00:14

biz ikimizde özgür ruhluyuz :D

dilruba çelik 15.07.2009 00:56:20

sonuna kadar okudum test doğru bana özgür ruh-çocuk çıktı aynende öyle her dakka ne söylesem annem gibi söylüyorsun diyor ve bu arada uyumlu olduğumuzu testle bir kez daha kanıtlamış oldum seni seviyorum aşkooooooo :))

handanbrk 02.07.2009 16:17:25

:( yorumları okurken okadar çok duygulandımki keşke benim eşimde ruh ikizim diyebilseydim ama malesef bu konuda çok şanssızım tek ortak bi yönümüz bile yok buda beni çok yıprattı birgün beni dinleyip derdime ortak olup benle ağlasa inanın dünyanın en mutlu insanı olurdum heralde bırakın romantikliği bana oda yeticek

ebrar 26.06.2009 19:57:13

Nasıl da guzel anlatıyo:).yorum super,cok basarılı buldum.Eşimi çok seviyorum,çok iyi anlaşıyoruz,ruh ıkızım..Allah herkese nasıp etsın.ask çok guzel bır duygu:dilerim herkes asık oldugu kısıyle bır omur paylasacak kadar sanslı olur...

selen cürmen 17.06.2009 23:55:33

kiyalarımız tutuyor hem de çok güzel tutuyor.ben özgür ruhluyum .o hem duygusaldır bazen çocukda oluyor bazen benim en iyi arkadaşım bazen bana baba gibi davranıyor.o benim eşim en mükkemel sevgilimdir.

mucuk82 15.06.2009 13:51:50

hayatımda tanıdığım en güzel en deli dolu ve en romantik insan bnm askım allah heerkese onun qibi coq sevecek birini versin ...:) tüm ask acısı cekenlere..:(

briNdaR1994 15.06.2009 01:59:12

bız bırbırımızın kaderıyız mutlulugun anlamı ve ömur boyu surecek huzurun sımgesiyız

tuba ve serhad 14.06.2009 15:34:55

kimya ile iş bitse !!!ama maalesef kimyan tutsa fiziğin tutmuyor,fiziğin tutsa matematik bozuluyor... zor iş yanii!!!

gulumse7636 13.06.2009 18:15:01

özgür ruh ve karizmatik gercekten bizi anlatmış...

D ve A 13.06.2009 00:32:58
DAHA FAZLA YORUM GÖSTER
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.