Onun gerçek hislerini nasıl anlarsın?

Onun gerçek hislerini nasıl anlarsın?

Erkekler hislerini dışa vuramaz. Biz kadınlarsa onları su yüzüne çıkarmak için uğraşır dururuz. Neyse ki bazı hareketleri, saklamaya çalışsa bile onları ele veriyor!

Mesela partide yeni biriyle tanıştın; kur yaptığını fark ediyorsun fakat senden hoşlanıp hoşlanmadığını tam olarak anlamış değilsin. Nasıl çözersin?

'Irresistible Attraction' kitabının yazarı Kevin Hogan, "Erkekler duygularını bastırmaya şartlanır ve hissettiklerini kadınlar kadar rahat belli edemez" diyor. Neyse ki çoğu zaman beden diliyle hissettiklerini açık ediyorlar. Sana da bunu nasıl yorumlayacağını öğrenmek kalıyor.

Sevgilinizin ideal kadını olun!

Üzerine titriyor

Rüzgârda gözlerinin önüne gelmiş saçlarını düzeltiyorsa; babacan bir tavır sergilemiyor, sana ilgi gösteriyor demektir. 'Success Signals' kitabının yazarı ve Beden Dili Uzmanı Patty Wood, "Bir erkek karşısındaki kadından etkileniyorsa, onun saçı ve kıyafetinde ufak düzeltmeler yaparak onunla ilgilendiğini gösterir" diyor. "Bunu hayvanlar da potansiyel eş adaylarının üzerindeki böcekleri temizleyerek yapıyor."

O muhtemelen sana dokunmak için uygun zamanı kolluyor ve şahsi alanına ne kadar dâhil olabileceğini kafasında ölçüyor. Fakat ellerinin vücudunun neresinde gezindiğine dikkat et. Wood "Eğer seninle ilgili duyguları samimiyse kesinlikle göğüs ve kalça bölgenden uzak durmalı" diyor.

Yayın tarihi: 11.05.2012
11015
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.