Onu zekanızla büyüleyin!

Onu zekanızla büyüleyin!

Eminiz erkekleri nasıl etkileyeceğinizi çok iyi biliyorsunuz. Ama bu sefer cinsel çekimden bahsetmiyoruz, sizlere erkekleri zekanızla nasıl etkileyebileceğinizi anlatıyoruz.

Güncellenme tarihi:
Onu zekanızla büyüleyin!
İçinde bulundukları topluluğu bir anda ele geçirmek ve insanları etki altında bırakmak, bazı kadınlarda doğuştan var olan bir beceridir ama biz de bir kenarda oturup onları seyredecek değiliz. İnsanları etkilemek öğrenilebilir bir davranıştır çünkü sevilen bir insan olmanın altında, karşımızdaki kişiyi rahat ettirmek ve özel hissetmesini sağlamak yatar

Karşı konulmaz biri olmak önemli bir avantajdır. O yüzden aşağıdaki beş tavsiye uyarak, insanları karizmanızla etkileyeceksiniz ve bu da hem onların hem de sizin çok işinize yarayacak!

SOSYAL OLARAK ETKİLEMENİN 1. KURALI
Bunu bir görev haline getirin

Hiç kimseye boşu boşuna hayran olmazsınız, illa ki sizi etkileyen, önceden bildiği çekici bir yönü vardır. Diğer bir deyişle, insanlar üzerinde etki bırakmak istediğiniz zaman, bir hedefiniz olmalıdır. "Hedeflerinizin bir kuralı olmalı" diyor How To Make People Like You in 90 Seconds or Less (90 Saniye İçimle İnsanların Sizi Sevmesini Sağlamanızın Yollan) adlı kitabın yazarı Nİcholas Boothman ve ekliyor: "Ne istediğinizi bildiğiniz zaman elde etmeniz daha kolay olur." Aklınızda yeni bir is varsa veya uzaktan sevdiğiniz biri İle ilişki yaşamak istiyorsanız, adım atmadan önce, aklınızda bir görev listesi oluşturun. Mesela, "Patronumu bir üst pozisyona geçmeyi hak ettiğime ikna edeceğim" gibi. Kararlı bir şekilde İlerlemek, beyninizi ve vücudunuzu hedefe kilitleyecek ve başarılı olma ihtimalinizi kesinlikle yükseltecektir.

Diğer ipuçları için bu haberleri es geçmeyin!


Yayın tarihi: 02.07.2008
3958
dahafazlası
YORUMLAR

bence cezbedicilik ve zeka herkeste bulunmadığı için çekici bir özelliktir, zaten kendini gelistirerek güçlü yönlerinle ilgi toplar dikkat çekersin

meral 28.07.2008 11:30:54
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.