Onu sevmiyorlar

Onu sevmiyorlar

Sevgilinizle arkadaşlarınızın iyi geçinmesini istiyosunuz fakat onlar bir türlü sevgilinizi kabul edemiyorlar. Dostlarınıza tepki almak yerine onların da haklı olabileceğini düşünmelisiniz.

Sevgiliniz sizi terk edebilir ama dostlarınız hayat boyunca sizinledir. Eğer dostlarınız sevgilinizden nefret ediyorsa, onların sizin göremediklerinizi görebildiklerini, düşünmeye başlamalısınız.

Örneğin sevgilinizle çok iyi vakit geçirdiğiniz dönemlerde gözünüz sadece onun sevgisini göreceğinden sizi kukla gibi kullandığını fark etmeyebilirsiniz. Oysa ki durumunuzun farkına varan dostlarınız sorumluluk duygusuyla sizinle konuşmak isteyebilirler. Hayatınızın bir parçası olan dostlarınızla benzer bir şekilde düşünür, hisseder ve davranırsınız. Eğer yeni bir ilişkinin arefesini yaşıyorsanız, sizin için doğru insan olup olmadığını en iyi dostlarınızdan öğreneceksinizdir. Onu dostlarınızla tanıştırmadan yeni bir ilişkiye başlamayın.

Dostlarınız birden bire doğum gününüzü unutmaya, sizi aramamaya, sevgiliniz odaya girdiğinde konuşmalarını kesmeye başlarsa size birşey anlatmaya çalıştıklarını farketmelisiniz.

Unutmayın ki dostlarınız flörtünüz hakkında iyi bir şey söylemiyorlarsa, siz yokken onun hakkında hiç de iyi konuşmayacaklardır.
Yayın tarihi: 11.12.2004
915
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.