Onu sadık köleniz yapacak formül!

Onu sadık köleniz yapacak formül!

Yeni bir araştırma, erkeklerin aldatma içgüdülerini ortaya çıkaran sürpriz bir tetikleyici olduğunu buldu. İyi haber ise, eğer bu tetikleyicinin nasıl çalıştığını öğrenirseniz erkek arkadaşınızın kötü yola düşmesini önleyebilecek olmanız!

Güncellenme tarihi:
Onu sadık köleniz yapacak formül!
Sevgilinizin sizi başka bir kadınla aldattığı düşüncesi bile kalbinizi fazlasıyla kırabilir. Bundan daha kötü olan tek şey ise, iyi bir erkeği bu yola neyin ittiğini bilmemek olsa gerek. En azından bilseydiniz, birşeyler yapmak isterdiniz öyle değilmi?

Amerika'da yapılan yeni bir araştırma, enterasan bir biyolojik değişimin erkeği sadakatsizliğe bir anda yakınlaştırdığını ortaya çıkarmış. Araştırmacılar, bir erkek güzel bir kadınla tanıştığında testosteron seviyesinin anında arttığını ve bunun da heyecanlanmasını sağladığını belirtiyorlar.

Ancak bu olduğunda, çoğu erkek kendisini karşısındaki kadına yakın hissettirecek hormonal dalgalar yaşadığını kabul etmez. Bu da yanlış kararlar vermesine sebep olur. Erkek arkadaşınızın işyerinde çekici bir kadının işe başlaması sonucunda testosteron seviyesinin tavan yapmasına engel olamazsınız. Ama etkisini azaltabilirsiniz!

Size sadık kalmasını sağlayabilirsiniz!!! NASIL MI?
Yayın tarihi: 16.03.2011
8472
dahafazlası
YORUMLAR

çok erkek tanıyorum eşlerine köle gibi sadık çok erkek tanıyorum eşlerine hem aşık hemmmm başka aşklar peşinde öylelerini direkk şutlamak gerekir

fenerbahçem 13.09.2011 11:32:20

ney bu kurall

yaren 04.06.2011 23:41:51

neymıs o kurallar

halee 20.03.2011 20:48:04

bunlar sacmalık...erkekler her daha guzel kadın görunce etkileyido da biz kadınla daha yakışıklı erkek görduğumuzde etkilenmiyormuyuz ama napıyoruz irademize sahip oluyoruz erkeklerde işlerine gelen acıklamardan kurtulmalı artık İRADESİNE sahip olamayan hicbişeyinede sahip olamaz...............

melis 17.03.2011 08:56:01

erkekleri yola getirmenin kuralları vardır

sinan 16.03.2011 14:48:06
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.