Onu Nikah Masasına Oturtmanın Yolları!

Onu Nikah Masasına Oturtmanın Yolları!

Sevgilinizle uzun süredir birliktesiniz ve artık onunla bir yuva kurmak istiyorsunuz. Ancak bazı ikna edici unsurlara ihtiyacınız var. O halde ona evliliği düşündürmek için bu taktiklere bir göz atın.

Güncellenme tarihi:

-Evlilik meraklısı gibi davranmayın! Sürekli evlilik konusunu açarsanız onu bu fikirden uzaklaştırırsınız. Siz bahsettikçe üzerinde baskı oluşur, kendi evlenmek istese bile geri adım atabilir. Onun yerine ne kadar uyumlu bir çift olduğunuzu ona hatırlatmayı deneyin. Uyumlu olduğunuz noktaları yakalayın ve zamanı gelince onun da görmesini sağlayın.

-Evlenince şunu yaparız, bunu yaparız demeyin. Farkında olmadan strese girip sizden uzaklaşabilir. Bırakın, o bahsetsin. Hatta siz de çok umursamıyormuş gibi davranın. Yalnız ipin ucunu da kaçırmayın, belli bir yaştan sonra erkek, her ne kadar kabul etmese de ciddi ilişki arar. Siz, kafasında evlenilecek kadın modeli çizerek temelin oluşmasına zemin sağlayabilirsiniz.

-Ailesi ve arkadaşlarıyla iyi geçinin. Özellikle annesi için olumsuz şeyler söylemeye kalkmayın. Ailesine karşı nazik ve anlayışlı bir tavır alın. Bu durum onun, ailesine layık bir gelin adayı olabileceğinizi düşünmesine neden olacaktır.

-Birlikte çok güzel bir hayatınız olacağının sinyallerini verin! Onun hoşlandığı şeylerden siz de hoşlanıyormuş gibi görünün. Beraber futbol maçı izlemek gibi…

-Çok kıskanç olup hayatı çekilmez hale getirmeyin! “Bu kadınla ömür geçer mi?” diye düşünmesini sağlamayın. Dozunda kıskançlıklar elbette olacaktır. Erkeklerin fazla sıkmaya gelmeyen varlıklar olduğunu unutmayın! Bu kuralları uyguladığınız takdirde başarılı bir birliktelik kaçınılmaz olacaktır.

Yayın tarihi: 23.10.2013
72346
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.