Onu müthiş olduğuna inandırın

Onu müthiş olduğuna inandırın

Erkekler güçlü kadınlardan hoşlanır fakat kadın kendilerinden daha güçlüyse ondan bir an önce uzaklaşmayı da kafalarından çıkaramazlar. Bu nedenle onun kendini müthiş hissetmesini sağlayın.

Yatakta ona öncelik verin

Eğer sevdiğiniz erkek kendine çok fazla güvenemiyor ve size nasıl davranacağını bilemiyorsa, ona bir şans verin. Seks konusunda onu harekete geçirin fakat ilk adımı ondan bekleyin. Anlayacağınız baştan çıkarın fakat harekete geçmeyin. Bırakın hareketi o başlatsın. Böylece kendine olan güvenini kazanacak ve olaya daha da hakim olacaktır.

İltifata bayılırlar

Erkek ve kadın ilişkileri arasında bilinen bir gerçek vardır ki, o da erkeklerin övülmeye daha çok ihtiyacı olduğudur. Sevgiliniz bir sorunu olduğunda gelip bunu size anlatırsa, hemen şöyle ya da böyle yapsaydın demeyin. Bunun yerine "eminim sen en iyisini bilir ve onu uygularsın" demeniz ona yetecektir. Çünkü erkekler direkt şekillerde verilen emirlerden hoşlanmazlar. Ayrıca ona iltifat etmekten kaçınmayın. Abartılı ve yapmacık davranmadan kendini özel hissetmesini sağlayın.

Onun da ilişkiyi yönetmesine izin verin

Bugüne kadar ilişki hakkında kararlar veren hep sizseniz, ona da şans verme zamanı gelmiş demektir. Örneğin hafta sonu ne yapacağınıza bırakın o karar versin. Böylece kendini daha özel hissedecektir. Kendine olan saygısı artacak ve kendini daha önemli hissedecektir.

Size bir şeyler öğretmesine izin verin

Sevgilinizin iyi yaptığı işleri ona sorun ve öğrenmek istediğinizi söyleyin. Örneğin hazırladığı yemeğin müthiş olduğunu ya da çok iyi araba kullandığını söyleyin ve ondan bunu size de öğretmesini isteyin. Emin olun kendiyle gurur duyacak ve size öğretmek için elinden geleni yapacaktır.
Yayın tarihi: 02.03.2006
778
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.