Onu kendinize bağlamanın 5 yolu

Onu kendinize bağlamanın 5 yolu

Erkekler, hayatı paylaşabilecek birini bulmanın sadece şehvetli bir bakıştan geçmediğini iyi biliyor. Tam bu noktada sizin becerileriniz devreye giriyor. İşte bunun için 5 ipucu.

Güncellenme tarihi:
Onu kendinize bağlamanın 5 yolu
Uzun zamandır olmasa da bir erkek arkadaşınız var. Onunla zaman geçirmekten, dışarı çıkıp kalabalığa karışmaktan ve belki de sadece elini tutmaktan çok hoşlanıyorsunuz. Gittiğiniz her yerde ideal çift olarak parmakla gösteriliyor olmaktan da çok memnunsunuz. Ama bir yandan da ilişkinizin her zaman bu kadar güzel gidip gitmeyeceğini sorguluyorsunuz. Üzerinde bu kadar düşündüğünüz bir şeyin birden bozulmasından, hayallerinizin yıkılmasındansa korkuyor olabilirsiniz. Bu mutluluğunuzun sonsuza kadar sürmesini istemenizden doğal bir şey yok. Peki o sihri nasıl koruyabilir, heyecanı nasıl canlı tutabilirsiniz? Aşağıda size yardımcı olabileceğini düşündüğümüz bazı maddeleri bulabilirsiniz.

1) Motivasyonunuz/ Becerikliliğiniz

Yeni nesil erkekler dendiğinde aklımıza tek gecelik ilişki yaşayan, alkolü seven, her sabah başka bir kadının yanında uyanan seks bağımlısı erkekler geliyor. Ama bir yandan da bu tanımlamaya uymayan çok erkek var. Kendisini kız arkadaşına ya da eşine adamış ve o kadından başkasını düşünemeyenler aramızda gerçekten yaşıyor.

Erkeklerin doğdukları günden itibaren fıldır fıldır dönen gözleri, içlerindeki ruhsal boşluğu dolduracak bir kadın bulduklarında odak noktasını kaybedebiliyor. Güzel ve seksi kadınlar tabii ki onların ilgisini çekiyor ve o kadının bulunduğu istikamete doğru ilerliyorlar. Ama iş hayat arkadaşını bulmaya gelince, anlayış biraz değişiyor.

Biz kadınlar, hayatımızın sonuna kadar beraber olacağımız, beyaz atlı prensimizi bulmada bize yardımcı olabilecek tüm yazıları okuyoruz. Erkekler de, beraber çocuk yetiştirebilecekleri, yaşlanabilecekleri, zayıflıklarını paylaşabilecekleri birini bulmanın yolunun sadece şehvetli bir bakıştan geçmediğini iyi biliyor. İşte tam burada sizin beceriniz devreye giriyor. Hayatınızdaki erkeğe ne kadar iyi bir anne olabileceğinizi kanıtlamanın yolu, ona çocuklarla iyi iletişimde bulunduğunuzu göstermenizden geçiyor. Oturduğunuz bir kafede yan masanızda çok da sevimli olmayan bir çocuğu erkek arkadaşınız çok sevimli bulabilir. Siz de çocuğa isteksiz bakışlar atmak yerine, aynı hisleri paylaştığınızı gösteren bir tavırla çocuğun hiç olmazsa başını okşayıp ne kadar tatlı olduğunu söyleyebilirsiniz.

Bir başka beceri de iş bitirici, sorun çözücü olmanız. Sevgiliniz plan yapmadığında ona bozulup hiçbir şey yapmamak yerine, siz plan yapın ve onu en sevdiği restorana götürün. Tatil planları yapmaya mı üşeniyor? Hoşlandığı şeyleri düşünün ve ona en uygun tatil seçeneklerini liste halinde ona yollayın. Morali bozuk olduğunda ya da iş konusunda motivasyona ihtiyacı olduğunda ona destek olun. Yanında olduğunuzu ona hissettirin. Bu şekilde, birlikte ne kadar güçlü olabileceğinizi görecek ve size minnettar olacaktır.
Yayın tarihi: 12.11.2008
6232
YORUMLAR

çok komik türkiye şartlarında tatil planlarından organizasyondan bahsediyor merak ediyorum bu yazı kaç kişilik bi kesime hitap ediyor ben kendimi düşündümde en fazla eşimi nasıl motive edibilirim diye -ne zaman tatil yaptık ki varsın ömrümüzün sonuna kadar tatil diye bişey olmayıversin hayatım çocuklarımız 65 kişilik sınıflarda eğetimini alsınlar tamamlasınlar bişey olarmı olmazlarmı bilinmez burası türkiye hadi hayırlısı sen canını sıkma vatan sağolsun ben mutfakdada tüm hünerlerimi sergilerim bi patatesden unsu tuzdan neler yapılır gösteriyim hünerimi varmı benden iyisi :P

Esra 08.04.2009 13:50:13

eğer güzelseniz başka şeylere gerek yok

aysel tektaş 07.01.2009 07:58:20

ben o kızı seviom salak adam uç git biz birbirimize aşığız o benim kadınım

kermcem 20.11.2008 17:17:20
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.