Onu çıldırtın

Onu çıldırtın

Öpüşmek yatağa doğru giden yolun ilk uğrayacağı duraktır. Dudaklar birbirini bulduğunda tüm dünya durur ve o an büyü başlar.

Sevgilinizi çıldırtmak mı istiyorsunuz? Önce size uygun olan öpüşme biçimini keşfetmeli sonra onun aklını başından almalısınız. İşte birbirinden farklı öpüşme biçimleriyle hiç yaşamadığınız kadar şehvetli duyguları yaşamaya hazır mısınız?

Onu şaşırtın

Sevgilinizle birkaç gündür görüşmediniz ve buluşma günü geldi. Onunla görüştüğünüz anda kısa bir öpücük yerine ateşli bir öpücük çok daha heyecan verici olabilir. Bir erkeği istekli bir biçimde karşılamak onu kendinize aşık etmenizi sağlayabilir. Bir düşünün onunla karşılaştınız bedenleriniz birbirine yaklaştı şimdi sıra dudak hareketlerinde! Ellerinizle sevgilinizin ensesini kavrayın ve onu yavaşca kendinize doğru çekin. İlgisini canlı tutmak için dilinizi ondan sakının. Bu öpüşme sadece dudakları hedef almalıdır.

Oyunlardan korkmayın

Filmlerde gördüğünüz aşk sahneleri neden gerçek omasın? Birbirinizin gözlerinin içine sürekli bakarsınız ve sonra dudaklarınız arzu dolu birleşir. Nerede olduğunuzu unutmuşsunuzdur. Bir diğer heyecan verici oyunsa sevgilinizin kolunu belinize dolayın ve onu ensesinden tutarak kendinize doğru çekin. Öpüşmeye dudaklardan başlamak yerine onun boynundan başlayabilirsiniz. Bu onu heyecanlandıracaktır. Kulağını hafifçe ısırdıktan sonra dudaklarına doğru gelin ve dudaklarını emin.

Veda busesi

Sevgilinizden kısa bir süreliğine ayrılıyorsunuz ona veda ettiğiniz an çok önemlidir çünkü seks tansiyonunuzu yükseltebileceğiniz son görüşmedir. Sevgilinize onu ne kadar özleyeceğinizi ve ondan ayrı olduğunuz zamanda onunla ilgili neler düşüneceğinizi ona gösterin.

İşte bu unutulmaz an için yapmanız gerekenler; Elinizle sevgilinizin başını küçük bir kuvvet uygulayarak kendinize doğru yaklaştırın. Sonra yaladığınız parmağını sevgilinizin isteğini artıracak biçinmde dudaklarına sürtün. Dudaklarınızı sevgilinizin dudaklarına mühürleyin ve derin bir nefes alın. Sevgilinizin soluğunu içine çekmek onun için unutulmaz bir an olacaktır. Ona dokunmaya devam edin sevgilinizi kemerinden yakalayın ve kalçalarına doğru hızla çekin, onu öptükten sonra serbest bırakma vakti gelmiştir. Sizinle bir dahaki buluşmayı iple çekeceğinden emin olabilirsiniz.
Yayın tarihi: 08.02.2006
2218
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.