Onu aşkınızla çıldırtın!

Onu aşkınızla çıldırtın!

Uzun süredir hoşlandığınız biri var ve siz onu tavlamayı kafaya koydunuz. Önce hangi hamleden başlamalı?

Yine, yeni, yeniden aşk... Nereye kadar? Siz elinizdekinin değerini bilmezseniz, çöp kutunuz dolup dolup taşacak... Adamın canini çıkartana dek sürecek, bir yastıkta kocanacak aşklar istiyorsanız, elinizden geleni ardınıza koymayın!

Aşkı her zaman olağanüstü bir şeymiş gibi düşünürüz değil mi? Olağanüstü bir insanla, problemsiz, muhteşem, büyülü zamanlar... Sürekli tatildeymiş gibi... Hadi başından birbirinizi tanımak için bir arada geçecek, keyif yapacak bir zamana ihtiyacımız var diyelim, ya sonra? Aşk öyle tatillere pek gelmez! İlgi ister, yenilenip, durmadan yeni başlanmış gibi yaşanmak ister... O zaman ne yapıyoruz; fazla mesai... Fazla mesai dediysek öyle adamın başında dikilin demiyoruz, ilgilenin ama sıkmayın!

Fazla mesaiye ödeme yok!

İşte asil mesai başlıyor. İlk yapılacak şey; adamın seceresini çıkarmak. İkinci yapılacak şey ise seceresiyle yakın ilişkiye geçmenin yollarını aramak. Üç; bulmak, dört; yakın ilişkiye geçmek, aralarına sızmak, beş; tüm aile bireylerine kendinizi sevdirmek... Tabii bu arada sevdiğiniz kişinin ruhsal bir sorunu var mı yok mu onu da öğrenmiş olacaksınız. Çünkü eğer bir bozukluğu varsa, ailesinde açık seçik bunu görebilirsiniz. Ona göre de davranışlarınızı belirlersiniz.

İstihbarat servisi hizmetinizde

Aşkınızın her dem taptaze sürmesi için bir diğer önerimiz; "Şaşırtmalar"! Biliyorsunuz yenilikler ve şaşırtmalar aşkın en canlandırıcı yanları. Ara sıra onu şaşırtmazsanız sıkılacaktır. Örneğin bir süreliğine onunla görüşmeyin, özlesin. Ara sıra kafalarını dinlemek istiyorlar ya... Şimdi, o özleyen sevgilinizi arayın ve "Seni ne kadar çok özledim" deyin. Görüşmek istediğinde kabul edin.
Yayın tarihi: 17.12.2006
1491
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.