Önem verdiği nokta hangisi

Önem verdiği nokta hangisi

Hoşlandığınız bir erkeğin veya yakışıklı bir yabancının sizi süzdüğünü fark ettiğinizde bakışlarına dikkat edin. Vücudunuzda gözlerinin ilk olarak takıldığı bölge onu tanımanız için etkili bir ipucu.

Güncellenme tarihi:
önem verdiği nokta hangisi

Erkeklerin bizi incelerken gözlerinin takıldığı noktalar, onların kişilikleri hakkında bilgi sahibi olmamızı sağlıyor.

Yüz

eğer yüzünüzü inceliyorsa bu o erkeğin kendini ifade etmekten hoşlandığı anlamına geliyor. Yüz ifadelerimiz ile duygu ve düşüncelerimizi yansıtıyoruz. Bu nedenle yüzümüze bakan bir erkek hakkında iletişim kurma konusunda başarılı olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Göğüsler

Bayanlar dikkat, cinsel açıdan maceracı bir erkekle karşı karşıya olma ihtimaliniz çok yüksek. Gözleri bu bölgede dolaşan bir erkek için sıradan ilişkilere açık olduğunu söyleyebiliriz ama hemen kesin bir hüküm vermemek tabii ki en güzeli. Çünkü her erkeğin bu bölgeye hassasiyeti farklı olabiliyor.

Kalça

Gözleri sizin kalçalarınızda dolaşıyorsa karşınızda baskın bir erkek var, haberiniz olsun. Kalçanın genişliği mitolojide doğurganlık anlamına gelir ve bakışları sizin kalçalarınızdaysa farkında olmadan doğurganlığınız onu etkiliyor demektir.

Bacaklar

Bacak kaslarının çok güçlü olmalarından dolayı buraya bakan bir erkek güçlü kadınlardan hoşlanıyor diyebiliriz. Yeni yapılan bir araştırmaya göre, özgür ve kararlı kadınları çekici bulan erkekler kadın vücudunda en çok bacaklardan etkileniyor, bizden söylemesi.

Yayın tarihi: 25.05.2012
2903
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.