Mahmure

Aşk & İlişkiler

İlişkiler

Ona yapabileceğiniz en iyi 5 sessiz iltifat

Ona yapabileceğiniz en iyi 5 sessiz iltifat

Ona "Ayakkabıların çok güzel" ya da "Gözlerine bayılıyorum" gibi şeyler söylemek yerine egosunun okşanmasına doğrudan yardım edecek bazı sesler çıkartabilirsiniz. Konuşmadan da onu mutlu edebilirsiniz!

Ona yapabileceğiniz en iyi 5 sessiz iltifat
"Vaoww"

Ofisteki başarısını bu şekilde dile getirmeniz, patronu tüm iş arkadaşları önünde sırtına 'Yürü be koçum' demiş gibi bir etki bırakacaktır.
Hatta belki ondan da daha iyi bir his olabilir çünkü erkek arkadaşınız bunu gece onu iyi bir sevişme beklediği şeklinde yorumlayabilir.


"Evet, evet, evet!"

Erkekler için yatakta iyi olduklarını bilmek çok önemli bir gurur kaynağıdır. Büyük bir çoğunluk da kadınları memnun edip etmediğini bilmek ister.
İşte bu yüzden, bu şekilde çığlık atmanız onun egosunu tavana çıkaracaktır."Ha ha ha!"

Eğer fıkralar anlatıp komiklikler yapıyorsa, içten gelen bir kahkaha onu hemen etkiler. Çünkü erkekler şaka dağarcıklarına çok önem verdikleri gibi, kadınlar tarafından komik bulunmak da isterler.
Zaten araştırmalar da, erkeklerin şakalarına gülen kadınları daha çekici bulduklarını gösteriyor.


Karın kaslarına dokunarak "Harika!"

Tıpkı kadınlar gibi, erkekler de vücutlarının bazı yerlerinden hiç memnun olmayabiliyor.
Sporda karın kaslarını çalıştırmak için harcadığı saatlerden sonra, herhangi bir değişikliği fark etmeniz onu çok mutlu edecektir.


"Mırrrrr!"

Duş alıp çıktıktan sonra beline bir havlu sarmış veya jöleyle saçına farklı bir şekil vermiş olabilir.
Onu gördüğünüzde ağzınızdan böyle bir ses çıkması, kendisini çok seksi hissettirir. Çünkü içinizdeki vahşi kediyi ortaya çıkardığını hisseder.
Kaynak: Cosmopolitan
noadpop
2074
dahafazlası
YORUMLAR

ne kadar saçma erkekler sexten başka şeylerde düşünebilir dikkat ediyorum uzun zamandır yazılarda erkek=sex oluyor bence çok yanlış dikkat edilmesi gereken bişey..

mystery 31.05.2010 19:46:54
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.