OIumsuz İlk Randevudan Kaçış Yolları

OIumsuz İlk Randevudan Kaçış Yolları

Yeni bir ilişkiye başalarken bazen işler planlandığı gibi gitmez ve kaçmanın yollarını arasınız. Böyle anlarda panik olabilir ve ne yapacağınızı şaşırabilirsiniz. Böyle anlarda zor durumda kalmamanız için sizler için bahaneleri sıraladık. İşte randevudan kaçmanın yolları…

Güncellenme tarihi:

1- Acil durum telefonu

Yıllardır kullanılan bu bahane, ortamı terk etmek için en güzel bahanedir. Yapmanız gereken bir arkadaşınıza sizi aramasını ve acil bir durum olduğunu söylemesini isteyin. Ve ortamdan koşar adımlarla çıkıp rahat bir nefes alın.

2- Üçüncü kişiyi dahil edin

Eğer buluştuğunuz yere yakın bir arkadaşınız varsa hemen ona ulaşın ve yanınıza gelmesini isteyin. Randevuyu ikili bir randevudan çok arkadaş buluşması gibi yansıtın. Böylece buluşma planlanandan erken bitecektir.

3- Sadece ve sadece doğruyu söyleyin

Eğer yaşattıklarınızı yaşayacağınızı düşünüyorsanız ekstra oyunlara başvurmayın ve karşınızdakine bir ilişki istemediğinizi söyleyin. Böylece karşıdaki kişinin duygularıyla oynamamış olursunuz ve belki iyi bir dost kazanırsınız.

MAHMURE ÖZEL

Yayın tarihi: 07.05.2019
1526
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.