Oğlak, Kova ve Balık

Oğlak, Kova ve Balık

Sevgilinizin burcunu öğrenin nasıl eğleneceğinizi öğrenin...

Güncellenme tarihi:
Oğlak

İşkolik sevgilinizin kıyafetlerini bir askıya takın ve kapıda hazır bekleyin, muhtemelen geç kalacak. Siz arabayı dişlerinizi gıcırdata gıcırdata kullanırken, o bir yandan üstünü giyecek, bir yandan da pişkin pişkin işyerinde olan muhteşem gelişmeleri anlatacak.

Utangaç sevgilinizin işyerindeki ataklığı bu tür ortamlarda yitiverir. Süklüm, püklüm oturup insanlara bakar. Onun dilini çözecek birşey varsa o da övülmek. Sürprizli adamlardır oğlaklar, bazen sizi bile şaşırtabilirler. Sadakat timsali olan oğlak erkekleri kıskanmayı size unutturur. Beş güzel kadın arkadaşınız ve oğlak sevgilinizle rahatlıkla dışarı çıkabilirsiniz.

Onunla nereye gidilir?

Hiçbir yere ama Pano'nun tarihi kimliği ve şarapları iş muhabbetleri için bire birdir, Leb-i Derya hem iş konusunda hem de aşk konusunda ona ilham verir.

Ne giyilir?

Uçuk ve dikkat çekici kıyafetler içindeki güzel kadını yanında gururla taşır. Diğer burçların aksine bütün kafaların size dönmesi gururunu okşar.

Kova

Bu tür organizasyonlarda başı çekmeye bayılır. Önerilere açıktır ama karışmasanız daha iyi edersiniz. Ortamın moral veren yıldızıdır. Toplu ya da özel geceler de yalnız size odaklanması imkansızdır. Sürekli insanlarla sohbet edecke konular bulur. Mutlaka özel konularınızı konuşacağınız anlar olacaktır biraz bekleyin. Sabırlı kadınların işidir kovalarla eğlenmek.

Onunla nereye gidilir?

Fransız Sokağı'ndaki La Regal romantik anlarınız için uygun bir zemin hazırlar. Caliente tam onun curcuna keyfini karşılayacak cinsten.

Ne giyilir?

Görkemli olan her şey. Parlak kumaşlar, yüksek topuklar, şallar; arzuladığınız gibi uçabilirsiniz.

Balık

Hassas yüreği ile sizin bile düşünemediğiniz şeyleri düşünecek kadar incedir. Gidilecek mekan, insanlar hiçbir şekilde onun için problem teşkil etmez. Önyargısız erkek rahatlığını balık burcuna dahil olanlardan başkasında bulamazsınız.

Onun biricik aşk bebeği olsanız da etrafı doldurmuş güzeller onun güzel kadın izleme gereksinimini törpüleyemez. Ona pas veren kadınlar canınızı sıkmasın çünkü ne olursa olsun onun için siz çok özelsiniz.

Balıkların alkol konusunda dikkatli olması gerekiyor. Nasıl içtiğini unutur, kendini kaybedebilir.

Onunla nereye gidilir?

Mori&Redroom'un ve Hammam'ın baş döndürücü gecelerini yazın denemelisiniz. Kış ayları için Safran'ın romantik ortamı hoş olabilir.

Hangi sevgiliyle nasıl eğlenilir?

Yengeç, Aslan ve Başak

Terazi, Akrep ve Yay

Oğlak, Kova ve Balık
Yayın tarihi: 16.12.2004
1053
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.