Neden terk edildim?

Neden terk edildim?

Sevdiğiniz erkek sizi neden terk etmiş olabilir? Ona ne yaptınız da sizden kaçtı?

Terk edilmenin klasikleşmiş nedenleri olduğunu da unutmamalıyız. İşte bazıları...

Bağlanma korkusu
Sevgiliniz sizi terk etti diye, sizi sevmiyor anlamına gelmiyor. Erkekler bazen çok sevdikleri için bile bir kadını terk edebilirler. Bunun sebebi ise bağlanma korkusudur. Onu bir gün terk edeceğiniz ya da sizinle evlenirse mutlu olamayacağınızı düşünmüş olabilir. Size alıştığını fark ettiği anda sizden korkmaya başlar ve bu ilişkiyi uzatırsa bir zaman sonra sizsiz yaşayamayacağının farkına varır. Bu nedenle sizi terk etmiş olabilir.

Evlilik korkusu
Uzun süreli bir ilişki yaşıyordunuz ve artık evlenmenin vakti geldiğine inanıyordunuz. Fakat erkek arkadaşınız hazır olmadığını düşünüyor olabilir çünkü erkekler evlenmek için ilk önce hayatlarını düzene sokmayı planlar ve her zaman evliliğe daha geç hazır olurlar.

Aşk bitmiş
Siz ona deli gibi aşık olabilirsiniz fakat o aynı hisleri paylaşmıyor olabilir. Sizden sadece hoşlanmış olabilir. Bu durumda sizinle uzun bir ilişki yaşamak istemez. Belki sizinle sadece cinselliği yaşamaktan hoşlanıyordur.

Hatalar
Birlikteyken yaptığınız ve o an için hiç önem vermediğiniz davranışlar karşınızdaki için önemli olabilir. Zamanı geldiğinde bunları değerlendirmeye alan sevgiliniz sizinle uzun süre birlikte olmanın imkansız olduğunu anlamış olabilir. Örneğin dağınık biri olmanız ya da arkadaşlarını eleştirmeniz, onun için ayrılık sebebi olabilir.
Yayın tarihi: 15.11.2007
1155
dahafazlası
YORUMLAR

Gerçekten severken terkedilmek çok kötü Allah kımseye yasatmasın.keşke bu çok uzun sürmese ama giden gidio işte...

Emine 10.12.2007 21:59:19

5 sene aşk yaşayıp terkedildim, bensiz yaşayamayacağını söyleyip,dizime kapanıp gözyaşlarına boğulan bir erkekti bu büyük şoklar yaşadım ama geçiyo kızlar

Acelya 05.12.2007 11:05:57

Bence hayattta hers ey olabılrı ama terk edılmek çok koyar ben terkedıldım ordan bılıyorum ve yorulmala çok ii yazan da çok ii 1 sene oldu terkedıleelı ama hala acısı var allah kımseye terkedlme acısı vermesın çok zor çokkkkkkkkk

Hehe 15.11.2007 15:16:21

Valla bende öle TERKEDİLDİM ve hersey cok ii giderken hakketen çok acı verio :((inş.Allah kimsee terkedilme acısını göstermez...

Handee 16.11.2007 16:07:02
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.