Ne yardan geçerim ne senden!

Ne yardan geçerim ne senden!

Son günlerde herkes, Kanal D'de yayınlandığı ilk günden beri izleyicileri ekran başına tutsak eden 'Haziran Gecesi'nde, Baran ile Havin arasında yaşanan tutkulu aşkı konuşuyor. Baran'ın eşi ile aşkı arasında kalması ise akıllara 'Erkekler aşk ile evlerindeki kurulu düzen arasında bir tercih yapabilir mi?' sorusunu getirdi.

Bu soruyu yönelttiğimiz ünlü erkekler ise genelde 'Aşk için düzenimi bozmam' dedi.

Yönetmenliğini Andaç Haznedaroğlu'nun yaptığı, başrollerini Özcan Deniz, Nebahat Çehre, Burcu Kara, Naz Elmas, Cenk Ertan, Demir Karahan'ın paylaştığı Haziran Gecesi'nde, Özcan Deniz'in canlandırdığı Baran karakterinin aşkı ve eşi arasında kalması, pek çok kişinin yaşayabileceği bir durumu gözler önüne serdi.

Baran'ın öldüğünü sandığı ancak yıllar sonra karşısına çıkan Havin ile karısı Duygu ve üç çocuğu arasında yaşadığı kaos, bunalım ve gidip-gelmelerini, 'Siz olsaydınız ne yapardınız?' diye ünlü erkeklere sorduk. Genelde kurulu düzenlerini bozmak istemeyen ünlü erkeklerimiz, kafalarının karışacağını söylemekle birlikte, genel olarak 'Aşk için kurulu düzenimi bozmam. Eşimi ve çocuklarımı tercih ederim' dediler.

Emre Kınay: "Tercihim ailem ve çocuklarım olurdu"

Ben diziyi izlemedim, gerçekten konuya vakıf değilim. Bilmiyorum ki, insan böyle bir durumda kalırsa ne yapar. Ama benim çevremde konuşulan, duyduğum, kızın döndükten sonra tanınmaması konusu. İnsan nasıl tanımaz ki! Bunun sorulması daha doğru aslında. Reelde düşünecek olursan, kızı tanımaması mümkün değil. Ama sevdiği kadın ve eşi ile çocukları arasında bir adamın kalması konusuna gelince, bu gerçek hayatta karşılaşılacak birşey değil. Benim tercihim aileden ve çocuklarımdan yanadır. Diziyi hakikaten bilmiyorum ama benim tek tercihim ve ağır basan tarafım ailem ve çocuklarımdır.

Haluk Levent; "Sevgi aşkın önüne geçebilir"


Diziyi izlemedim, konuyu çok fazla bilmiyorum ama ben sevgiye inanan bir insanım. Aşka inanmıyorum. Sevgi aşkın önüne geçebilir, ben ona inanıyorum. Kimi zaman küçücük bir çocuğun ya da çocuğunuzun gözlerindeki ışıltı, Mecnun'un Leyla'sından daha kıymetli hale gelebilir. Ben de o Mecnun'um işte. İşte o zaman tercih edeceğim kimler olur? Tabii ki çocuklarım...

Ufuk Yıldırım: "Aşkımı unuturdum"

Diziyi izliyorum ve karakterin yaşadığı bunalımları, gidip gelmeleri takip ediyorum. Ben Baran karakterinin yerinde olsaydım, Havin'i yani aşık olduğum kadını unuturdum. Kurulu bir düzenim, kurulu bir hayatım ve üç çocuğum varsa, aşık olsam bile onu unutup hayatıma devam ederdim. Zaten eşimden hiç ayrılmadığım için hayatıma devam etmem çok zor olmazdı. Eşimle ve çocuklarımla hayatıma devam edip, bir zamanlar aşık olduğum kadına güle güle derdim.

Kerem Alışık: "Kendimi kaybetmeyi tercih ederim"

Zor bir durum bu! Dünyada hiç kimsenin, kalbine hükmü geçmez. Ama ev, bark, çoluk, çocuk, yuva diye de bir durum var tabii. İkisi arasında yapılacak bir seçim, mutlaka birini kaybetmektir. Ben kendimi kaybetmeyi tercih ederdim, ikisine de gitmezdim. Çocuklarımı yanıma alıp yalnızlığıma doğru yürürdüm. Duygusal tercihimi bir yana bırakıp çocuklarımdan ve onların sağlıklı yetişmesi için anne-baba sevgisinden yanayım. Ama bunu yaparken karımdan da ayrılırım, sevgilimden de.

Behzat Uygur: "Eşimi ve çocuklarımı kimseye degişmem"

Özcan bir çıkmazda. Dizide gördüğüm kadarıyla Özcan'ın annesi vesile olmuş Havin'in yokedilmesine. İlk önce çocuklarım varsa, ilk önce onları düşünmek zorundayım. Ama tabii ki, insanın böyle birşeyi yaşamadan söylemesi zor! Bir defa ben çok sevdiğim bir kadın vefat etmişse, o kadar kısa bir zamanda evlilik yapmam. Eğer evlilik yapmışsam da, birşeylere sığınmak için yapmışımdır demek ki! Ve evlendiğim kadın benim bu kötü zamanımda yanımda olmuşsa ve bana üç tane çocuk vermişse, o kadına ve çocuklarıma karşı sorumluluğum var demektir. Ne kadar aşık olursam olayım, evlendiğim kadınla ve çocuklarla birlikte olmayı tercih ederdim.

Süheyl Uygur: "Kafam karışırdı ama düzenimi bozmazdım"

Bir tarafta aşk var, diğer tarafta kurulu düzen var. Ama sanırım ben kurulu düzenimi bozmazdım. Ama sonuçta bu bir dizi ve diziye bakıp da 'Ben olsaydım ne yapardım?' diye düşünemiyor. 45 dakikalık bu diziden sonra başka bir diziye geçtiğinde, ben ne yapardım soruları insana kafayı yedirtebilir. Ama ben yine de kurulu düzenimi asla bozmam. Evlenmişsin, üç tane çocuğun olmuş çünkü. Kafam karışırdı, geçmişte aşık olduğum ve öldüğünü sandığım birisi var. Bir kere sağ-salim olduğunu öğrendiğimde şoke olurdum. Ama ondan sonra da kurulu düzenime devam ederdim.
Yayın tarihi: 13.01.2005
1046
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.