Mutlu Bir Birlikteliğin Tüyoları

Mutlu Bir Birlikteliğin Tüyoları

Güzel ve sağlıklı bir ilişki için işte size tüyolar...

Güncellenme tarihi:

Güzel ve sağlıklı bir ilişki için işte size birkaç ipucu;

-Size sürekli hediyeler almasını, sürekli sizinle ilgilenmesini beklemeyin. Siz yetişkin bir kadınsınız ve sürekli ilgi beklemeniz onun canını sıkabilir.-Bir ilişkide alttan almak iki taraflı gerçekleşir. Sürekli alttan alan taraf sizseniz bu durum da bir hata var demektir. Aynısı durum karşı taraf için de geçerli. Unutmayın sağlıklı bir ilişki için karşılıklı özveride bulunmalısınız.

-Bir erkeği değiştirmek çok zordur. O yüzden onu olduğu gibi kabullenerek birbirinize uyum sağlamaya çalışın.

-İlişkinize heyecan katmak istiyorsanız heyecanı farklı yerlerde aramaya başlayın. Mesela farklı mekânlarda yapacağınız küçük kaçamaklar aranızdaki tutkunun devamlılığını sağlar.-Çabuk öfkelenmeyin. Olayları sakinlikle karşılamaya özen gösterin ve yersiz çıkışlar yapmayın. Öfkenizi kontrol altında tutmanız hem kapanması zor yaraların açılmasını önler hem de gereksiz kalp kırıklıklarına sebep olmaz. Tabi aynı şey onun için de geçerli. Size karşı sakin bir tavır takınmasına özen gösterin, gerektiğinde onu uyarın.-Birlikte boş vakitleriniz için planlar yapın ve mutlaka uygulayın. Birbirinize vakit ayırmanız ilişkinizin sağlıklı dinamiği açısında çok önemli.

-Onu basit sorunlarınızla bunaltmayın. Sürekli bir şeylerden şikâyet etmeniz ya da memnuniyetsizliğiniz sizden yavaş yavaş uzaklaşmasına neden olur. İlişkinizi gereksiz sorunlarla eskitmeyin. Hayata karşı pozitif olun ve bunu ona da yansıtın.

Yayın tarihi: 05.11.2014
32180
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.