Madonna Prezervatifleri Piyasada

Madonna Prezervatifleri Piyasada

Ünlü pop şarkıcısının 1979 yılında çekilen çıplak fotoğraflarının yer aldığı prezervatiflerin satışı sorun olacak gibi görünüyor. Madonna'nın bu pazarlamadan hiç de mutlu olmadığı, Haziran ayında prezervatiflerin piyasaya verilmemesi için şirkete başvurduğu belirtiliyor.

ABD'de ünlü pop şarkacısı Madonna'nın fotoğrafının yer aldığı "Madonna prezervatifleri", pazarlanmaya başladı. Madonna'nın 1979 yılında Martin Schreiber tarafından çekilen çıplak fotoğraflarından alınan ve prezervatif paketinin üstünde yer alan Madonna'nın resmi hayli tartışma yaratıyor. Schreiber, fotoğrafların haklarını 2 yıl önce VDM International adlı kuruluşa, o da seks araçları ve prezervatif satan Condomania'ya satmıştı. Madonna'nın Sözcüsü konuyla ilgili yorum yapmazken, sanatçıya yakın kaynaklar Madonna'nın bu durumdan oldukça rahatsız olduğunu belirtiyor. Fotoğrafların hakları ve dağıtımla ilgili tartışmaların ardından Madonna, Haziran ayında Condomania'nın temsilcisine bir mektup göndererek izni olmadan böyle bir satışın yapılmamasını istemişti. Condomania'nın kurucusu ve Başkanı Adam Glickman ise "Madonna prezervatifleri"nin güvenli seks konusunda halkın eğitimine yardımcı olacağını belirtiyor.
Yayın tarihi: 27.08.2001
1030
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.