Maço erkek kokusundan anlaşılıyor!

Maço erkek kokusundan anlaşılıyor!

Uzmanlar kullandığı parfümden, yediklerinden, seks sırasındaki pozisyon tercihinden ve hatta evcil hayvan seçiminden bile erkeklerin karakteri hakkında önemli ipuçları çıkarabileceğinizi söylüyorlar. Bakın bakalım sizin erkeğinizin iç yüzü nasılmış?

Güncellenme tarihi:
Kızlar, görüntüye aldanmayın! O, uzun boylu, Brad Pitt'den daha sevimli, iş sahibi, paralı ve buram buram seks kokuyor olabilir ama "yine de", sorumluluklardan kaçan, iki yüzlü bir karakteri de içinde gizliyor olabilir. Kesinlikle kullandığı aksesuarlara dikkat edin!

Psikologlara göre, en sevdiği renk ve en sevdiği yiyecek gibi kişisel seçimleri, size yansıtmadığı ya da bilmediğiniz gizemli iç dünyası hakkında önemli ipuçları veriyor...

KOKUSU ... ise

• Limoni: Erkek erkeğe takılmaktan hoşlanır...


Haberin devamı için tıklayın!

Yayın tarihi: 25.08.2009
2434
YORUMLAR

aman allah esirgesin maço erkekleri, bi de kokusuyla mı uğraşcam, banane, en anlamsız ve en kaybeden erkek tipi , hala hoşlanan var mı maço erkeklerden merak ediyorum doğrusu? yazık onlarla çıkan bayanlara..

anemonsevgi 10.09.2009 18:46:24

vay bee kokusuda çıkmış hayırlı olsun o oooooo :) bence her erkeğin ruhunda birazcık maçoluk vardır yanında pisicik gibi duran bir erkeğin damarına baştığınızda nasıl bir kaplana dönüşür tıpkı bu gibi.. olmalıda zaten... maço erkek sevdiğine sahip çıkar laf ettirmez.. maço erkek asildir, asaleti sevgisindendir :)

getipuf 04.09.2009 06:25:55

vay be önceden hal hareket konuşmadan belli olan maçoluk şimdide kokudan mı belli oluyor maçoluk nerelere düştün böyle...:)

nalcaci34 29.08.2009 23:33:26

valla erkekmi herşey beklenir...hepsinin ruhunda biraz maçoluk vardır.damarına basın bak nasılda maçoluk duyguları kabarıyor görün...ama bi çoğunun ruhunda nedense duygusallık yoktur...

mjddgtkn 29.08.2009 16:37:28

ilginç bir yazı ama çok doğru tesbitler var... erkek milleti belli olmuyor kimi zaman çok nazik, kimi zaman da çok kaba... erkek arkadaşımın acaba gerçek karakteri hangisi diye çelişkiye düştüğüm oluyor... anlaşılması zor ama hayat yalnız yaşanmayacak kadar kısa...

maviadaaa 25.08.2009 09:44:38
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.