Kıskanırım seni ben...

Kıskanırım seni ben...

İlişkinizdeki kriz anlarını, kıvrak zekanızı kullanarak atlatabilirsiniz Kendine güvenen bir kadın, sorunlar karşısında doğru kararı verir.

Her çift, ilişkilerinin belirli dönemlerinde sorunlar yaşar. Ancak ufak sorunların ayrılık nedeni olmasını önlemek için kriz anlarında nasıl davranacağınızı bilmelisiniz. Örneğin, erkek arkadaşınız sizi çok kırdı. Ses çıkarmadan susmak mı, ona hatasını söylemek mi daha doğrudur? İşte, bir ilişkide karşılaşılabilecek tipik sorunlar ve çözüm yolları... Akıllı bir kadın, bu ayrıntıları mutlaka bilmeli...

Kıskançlık krizi

Bir davete katıldınız. Sevgiliniz, çekici bir kadın ile sohbette. İçiniz içinizi yiyor. Bir yolunu bulup, kadına onun size ait olduğunu söylemelisiniz.

Yanlış: Hemen onların yanına gidip erkek arkadaşınıza abartılı sevgi gösterilerinde bulunuyorsunuz.

Doğru: Sakin olmalısınız. İlk yapacağınız, uzaktan erkek arkadaşınıza gülümseyip göz kırpmak. Daha sonra yavaş yavaş yanına gidip beline sarılabilirsiniz ya da yanağına bir öpücük kondurabilirsiniz. Böylece, karşı tarafa mesaj iletilmiş olur. Siz de kıskanç bir kadın gibi değil, kendinden emin biri olarak görünürsünüz.

Eski sevgili konusu

Erkek arkadaşınız, eski sevgilisiyle öğle yemeğine çıktıklarını çekinerek size anlatıyor. Ona güveniyorsunuz fakat bir yandan da aralarında tekrar bir kıvılcım olmasından korkuyorsunuz.

Yanlış: Ona bu konuda sorular soruyorsunuz fakat, rahatsız olduğunuzu belli ediyorsunuz. Sonuçta da aranızda şiddetli bir tartışma çıkıyor.

Doğru: Kıskançlığınızı belli etmeden, bu durumdan son derece rahatsız olduğunuzu anlatmalısınız. Ona yasak koymayı ya da tehdit etmeyi aklınızdan bile geçirmeyin. Çünkü bu durumda erkek arkadaşınız kendisini kapana kıstırılmış hissedebilir. Ona duygularınızı sakince anlatırsanız, kendisini sizin yerinize koyacak ve mutlaka size hak verecektir.
Yayın tarihi: 04.02.2005
959
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.