Kara kedilere şans gülmüyor

Kara kedilere şans gülmüyor

Hiçbir kadın ikinci kadın olmak istemez. Ama söz konusu erkek hem çok zengin, hem de şöhret sahibiyse, bazı "avcı" kadınları durduramazsınız. Yine de son yıllarda yaşanan skandallara bakınca, kötü sonun onları da yalnız bırakmadığını görmek mümkün.

Sevgiliye değil, eşe yaradı

Mick Jagger'in uslanmaz bir çapkın olduğunu bilmeyen var mı? Ünlü rock şarkıcısı gene de son eşi manken Jerry Hall ile tam 18 yıl evli kalabildi. Dört çocuklu karı- kocanın arasına Brezilyalı genç manken Yuciana Morad girince, Jagger'in tüm düzeni bozuldu. Jerry Hall, kocasının Brezilyalı sevgilisini hamile bıraktığını da öğrenince, bu ilişkinin bardağı taşıran son damla olduğunu düşünerek eşini mahkemeye verdi. Hall'un kocasından çok yüklü bir tazminat aldığı biliniyor. Üçüncü kişi, yani Luciana Morad ise Mick Jagger'e çocuğunun babasının o olduğunu kabul ettirinceye kadar ecel terleri döktü. Morad, bugün oğlunu tek başına büyütüyor. Podyumlarda artık iş bulmasına imkan yok. Geçim kaynağı, Mick Jagger'dan aldığı nafaka. Eski sevgililerin biraraya gelmeleri ise sadece bir hayal!

İsveç usulü aşk

İngiliz futbol milli takımının menajeri İsveçli Sven-Goran Eriksson'ın kendisinden 20 yaş küçük İsveçli televizyon sunucusuyla aşk yaşadığı, ancak bu ilişki noktalandıktan sonra ortaya çıktı. İsveçli futbol menajeri, ırkından beklenen soğukkanlılıkla, aşk serüvenini gizli tutmayı başarmıştı. Bir süre sonra da Sven-Goran, memleketlisinden bıkıp kendine yeni bir sevgili buldu. Ulrika, bu şekilde terkedilmeyi kendine yedirememişti. İlişki noktalandıktan birkaç ay sonra olanları açıkladı.

En pahalı 5 saniye

Boris Becker, Angela Ermakova ile kaçamağını şu sözlerle değerlendirdi: 'Hayatımın en pahalı beş saniyesi!' Bir lokantanın çamaşırhanesinde, Ermakova ile sevişmesi, ünlü tenisçinin evliliğinin bozulmasına, milyonlarca dolar tazminat ödemesine ve bir de kız çocuk sahibi olmasına neden oldu. Garsonluk yaparak hayatını kazanan Ermakova, Becker'dan aldığı tazminata rağmen 'Geleceğim mahvoldu' diyor. Şimdi onunla ilgilenen bir tek kişi yok.

Silik karakterin altında ateşli bir aşık

İngilizler, eski başbakanlardan John Major'un silik bir politikacı ve kılıbık bir koca olduğunu savunurlar. Oysa, bu eski başbakanın eski sevgilisi Edwina Curry, bu kanıyı paylaşmıyor. O her dakika önüne bakan sessiz sakin adamın, ateşli bir aşık olduğunu söylüyor. Edwina Curry ile John Major'ın ilişkisi yaklaşık dört yıl sürmüştü. Eski başbakanın eski sevgilisi, 2002 yılında yayınladığı anılarında gizli aşk serüvenini tüm ayrıntılarıyla anlattı. Ancak suçlanan kişi, eşine ihanet eden John Major değil, sevgilisi Edwina Curry oldu. İngilizler, aynı zamanda roman da yazan Edwina Curry'nin kitabına satış sağlamak amacıyla olayları abarttığını ileri sürüp onu suçladılar. Bayan Major ise yasak aşk hikayesinin dünyaya açıklanmasına hiç tepki göstermedi. O, herşeyi çoktan biliyordu ve de kocasını yıllar önce affetmişti.
Yayın tarihi: 02.05.2004
796
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.