Kadınları mutlu etmenin yolları

Kadınları mutlu etmenin yolları

Beyler, hoşlandığınız kadında derin izler bırakmak istiyorsanız bu yazıyı çok dikkatli okuyun. İşte size onu etkileyecek altın değerinde bilgiler!.

Fala inanıyor gibi yapın: Kadınların büyük bir bölümü, yıldız falı okumaya ve burç muhabbetine bayılır. Kız arkadaşınızla aranızdaki bağı derinleştirmek için, buçlara ilgi duyuyormuş ya da faldan anlıyormuş gibi davranabilirsiniz. Astrolojiden anladığınızı göstermek için "Bu kadar iyi anlaşabilmemizin sebebi ikimizin de yükselen burcunun ikizler olması mı acaba?" diyebilirsiniz. Bazılari ise hiç hoşlanmaz ondan dolayı ilk önce kiminle dans ettiğinizi öğrenin, sonra astrolojiyle ilgilenmeye başlayın.

Gereksiz tarihleri anımsayın: Kadınlar, tarih konusunda takıntılıdır. Hiçbir zaman ilk çıkma günü, doğum tarihleri gibi zamanları unutmazlar ve sizin de anımsamanızı beklerler. Daha çok romantik ânı aklınızda tutmaya çalışın. Büyük gün geldiğinde ona ufak bir hediye alabilirsiniz. O ise sizin yaptığınız bu jestten dolayı mutluluktan eriyecektir.

Kriz anında tarafsız kalın: Kız arkadaşınız bir çıkmaza girdiğinde, başı belada olduğunda size dert yanacaktır. Sakın yaptığı hataları sayarak onu çıkmaza sokmayın. Öğüt vererek bilgiçlik taslamayın. Sadece onu dinleyip size soru sorduğunda ağzınızı açın. Kadın arkadaşları böyle durumlarda dertlerini dinlerler ve yüz ifadeleri ile onları onayladıklarını gösterirler. Onun kadın arkadaşlarını izleyip, kopya çekebilirsiniz.

Bebeklerle iyi geçinin: Kız arkadaşınızın "Asla çocuk istemiyorum" sözlerine inanmayın. Bebeklerle iyi geçinin. "Hayatta en son istediğim şey" derseniz çok puan kaybedersiniz. En etkili yol ağlayan bir bebeği susturmaktır. Bu numara ile çevrenizdeki tüm kadınları etkilersiniz.

Aranızda telepati varmış gibi davranın: Konuşmadan da onunla anlaşabileceğinizi, iletişim kurabileceğinizi göstererek, aranızdakı bağı iyice güçlendirebilirsiniz. Mesela bir şey söylediğinde veya önerdiğinde "Benim de şimdi aklımdan geçiyordu" ya da "Aynı şeyi söylemek üzereydim" demeniz yeterli. Onu iyi tanımaya çalışın. Daha doğrusu ruh durumunu analiz etmeye çalışın. Böylece bazı durumlarda nasıl davranacağını önceden anlayabilirsiniz.

Kıyafetlerini anımsayın: İlk buluşmanızda çok hoş göründüğünü hatırlamak yetmez. Ne giydiğini de aklınızda tutmalısınız. O ilk randevunun detaylarını zihnine kazıdığı için sizin de biraz daha dikkatli olmanız iyi olur. Aylar sonra, "Neden dogum günümde giydiğin mavi bluzu giymiyorsun?" dediğinizde, ciddi bir zafer kazanırsınız.

Ara sıra dağınık gezin: Her ne kadar takım elbiseli, traşlı, bakımlı, jilet gibi erkekleri beğendiklerini söyleseler de, kadınlar yırtık kotlu, serseri görünüşlü erkekleri daha çekici bulur. Çünkü bakımsız ve hırpani tipli erkekler, kadınların içindeki annelik ve gizli şiddet içgüdüsünü gıdıklar, onlara daha ilgi çekici gelir.
Yayın tarihi: 15.03.2005
1791
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.