Kadınlar bunlara bayılır

Kadınlar bunlara bayılır

Bazı sözler kavga çıkartır, bazıları da sonsuz mutluluklara yelken açtırır. İşte, kadınların duymaktan hoşlandığı sözler...

Uzmanlara göre, bir kadına sadece 'sizi ne kadar mutlu ettiğini' söyleyerek, onu 'her daim' sizi mutlu etmeye hazır bir hale getirebilirsiniz. Askmen.com sitesinde yer alan 'Kadınların en çok duymak isteyeceği 10 söz' sıralaması erkekler için rehber niteliğinde!

Günün nasıl geçti?

Bir kadına gününün nasıl geçtiğini sorduğunuzda, sizin çok düşünceli biri olduğunuzu düşünür. Yine de dikkatli olun: Bu soru, sevgilinizin gün boyunca olup biten her şeyi tüm ayrıntısına kadar, saatler boyunca anlatmasına da yol açabilir.

* Avantajları: Bu soruyu sormanız, sevgilinize, sizin onu dinlemeyi sevdiğinizi düşündürür. Tahmin ettiğinizden daha uzun konuşacaktır elbette. Ama bir kez konuşması bittikten sonra, sıra size gelecektir.

İnanılmaz seksi görünüyorsun

Bu cümle sayesinde, sevgiliniz onu çekici bulduğunuzu ve sizi heyecanlandırdığını anlar. Yine de, eğer ilişkiniz uzun zamandır devam ediyorsa, bundan daha fazlasını duymak isteyecektir. İşe, kalçalarına övgüler yağdırmakla başlayın.

* Avantajları: Bu cümleyi söylemek, uzun süreli bir ilişkiyi sağlama alır. Zira sevgilinize, onu hala çekici bulduğunuzu anlatmış olursunuz.

Bu konuda ne düşünüyorsun?

Sevgilinize bu soruyu sormakla, onun düşüncelerine ve hissettiklerine önem verdiğinizi göstermiş olursunuz. Kadınlar, herhangi bir konu hakkındaki düşüncelerini dışa vurmaya bayılır. Yine de, bu sorunun anlamı, saatler sürecek bir monologla karşı karşıya kalmak olabilir.

* Avantajları: Bu soruyla, sevgilinize şefkatli yönünüzü gösterirsiniz. Dikkatinizi ona yönelttiğinizi fark ettiğinde, size olan bağlılığı artacaktır.
Yayın tarihi: 03.11.2006
2708
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.