Kadının En Erotik Bölgesi

Kadının En Erotik Bölgesi

İtalyan Gioia dergisi kadın ve erkeklere sordu: ''Kadının en erotik bölgesi neresi?'' Hem kadınlara, hem de erkeklere göre kadının en erotik bölgesi yine göğüs çıktı. Popo ve dudaklar da göbeği gerilerde bıraktı.

Yaz aylarının klasik anketinden yine aynı sonuç çıktı: Kadının en erotik bölgesi göğüsleri. İtalyan kadın dergisi Gioia'nın anketine göre erkeklerin yüzde 42'si, kadınların ise yüzde 34'ü en erotik bölgeyi göğüs olarak görüyor.

Derginin 18 ile 64 arasında değişen 250 kadın ve 250 erkeğe yönelttiği soruya karşılık, kadınlarda en erotik bölgenin göğüsler dışında popo ve dudaklar olduğu göbeğin ise gerilerde kaldığı da saptandı.

En erotik otomobil
Amerikan 'yell.com'un yaptığı ''Otomobilde seks'' anketinde en erotik otomobil Volvo seçildi.

Telefonla 1000 otomobil sahibine. ''Arabanızda hiç seks yaptınız mı?'' sorusu yöneltildi. Volvo sahiplerinin yüzde 60'ı arabasında seks yaptığını söyledi. Ankette ikinciliği, Fransızların Citroen'i kaptı. Citroen sahiplerinin yüzde 50'si arabada seks yaptığını belirtti. Ankette, Toyota ve Honda sahiplerinin üçte birinin arabada sekse ilgi duyduğu saptandı. Her zaman sekste bir numara oluşlarıyla övünen İtalyanlar Fiat ile ancak beşinci olabildi.
Yayın tarihi: 24.08.2001
3814
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.