Kadın seksi erkekten daha çok düşünüyor

Kadın seksi erkekten daha çok düşünüyor

Uluslararası platformda 170 bin kişi arasında yapılan bir araştırmaya göre Arjantin aşkla kavruluyor...

Çek Cumhuriyeti'nin kadınları dünyanın en ateşli kadınları... Erkekler parayla yapılan seksten hoşlanmıyor, kadınlar ise seksi erkeklerden daha çok düşünüyor... Ünlü erkek dergisi FHM'in yaptırdığı bu 'seks araştırması'na katılanların yüzde 20'si kadın, yüzde 80'i de erkek....

* Arjantin aşkta birinci: Arjantin'de yaşayan erkeklerin yüzde 23'ü her gün seks yapıyor. En yakın takipçisi Brezilya'da ise erkeklerin yüzde 21'i her gün seks yapıyor.

* En ateşli kadınlar Çek Cumhuriyeti'nde: Çek Cumhuriyeti'nde kadınların yüzde 47'si her gün seksten yana. Brezilya'da ise kadınların yüzde 38'i her gün seks istiyor.

* İş yerinde seks deneyimi: Erkeklerin sadece yüzde 11'inin iş yerinde seks deneyimi olmuş. Kadınlar bu konuda erkeklere oranla daha hızlı: Yüzde 15.

* Tek gecelik ilişki tercih edilmiyor: Dünyada pek tercih edilmiyor tek gecelik ilişki. Erkeklerin ilişki sayısı 10'dan fazla olanların oranı yüzde 4.6. Tek gecelik ilişki sayısı 10'dan fazla olan kadın oranı ise yüzde 4.1.

* Kadınlar kameradan hoşlanıyor: Sevgilisiyle kendi pornosunu çeken erkekler, toplamın yüzde 32.5'ini oluştururken, görüntülerini kameraya aldırmak isteyen kadınların oranı yüzde 40.7.

* Sanal iki tarafı da kesiyor: Sanal seks yapan erkekler araştırmada yüzde 40 gibi bir paya sahipken kadınlar toplamın yüzde 42.2'sini oluşturuyor.

* Kadınlar seksi daha çok düşünüyor: Araştırmaya göre kadınların yarıdan fazlası gün içinde seksi en az bir kere aklından geçiriyor. Erkeklerde ise bu oran yüzde 34.5. Kadınların yüzde 5.8'i seksi hiç aklından geçirmezken, erkekler cephesinde gün içinde seksi hiç düşünmeyenlerin sayısı yüzde 1.6. Ayrıca 24 saat içinde birden fazla seks yapan erkekler bütünün yüzde 38.2'sini oluştururken, kadınlar yüzde 38.6'lık payla erkeklerin biraz daha önünde.

* Herkes yalnızlıktan kurtulmak istiyor: Yalnızlıktan kurtulmak için kadınlar da erkekler de çaba harcıyor. Örneğin gazetelerdeki eş bulma köşelerine verilen ilanlara ilgi gösteren kadın ve erkeklerin sayıları birbirine yakın. Kadınların yüzde 15.2'si bu köşelere mektup gönderirken, erkeklerin katılım oranı yüzde 16.5.

* Parayla sekse hayır: 'Hiç parayla seks yaptınız mı?' sorusuna erkeklerin yüzde 81'i 'Hayır' cevabını verirken kadınlarda da farklı bir durum yok. Kadınların yüzde 92'si parayla sekse 'Hayır' demiş.

* Uyuyanlar bile var: Dünya kadınlarının yüzde 20.5'i seks sırasında uyuya kalıyor. Erkekler ise bu yönden daha dayanıklı. Oran, yüzde 18.5.
Yayın tarihi: 06.08.2004
2916
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.