İyi öpüşmek...

İyi öpüşmek...

Öpüşmek bir ilişkinin başlamasındaki en büyük adımdır. Eğer ilk öpüşme etkileyici ise bu iş oldu demektir fakat değilse vay halinize!

Unutulmaz olun

Öpüşmenizin unutulmaz olması için uzun, yavaş, sulu ve istekli bir öpüşme olması gerekir. Böyle bir öpüşmeyi inanın hiçbir erkek unutamaz ve emin olun tekrar tekrar sizinle öpüşmek ister.


Dokunuşlar

Öpüşmeyi güzellleştirmenin bir diğer yolu ise dudaklara yapılan hafif dokunuşlardır. Aynı anda yapılan vücut hareketleri de heyecanı arttıracaktır. Küçük dokunuşlarla öpüşme birleştiğinde her iki tarafında birbirine olan isteği artacaktır. Örneğin bir erkeğin öpüşmeye başlamadan önce elini dudaklarınıza götürmesi ve öpüşme anında saçlarınızı okşaması sizi heyecanlandırmaz mı?

Gözler

Öpüşürken gözlerinizi biraz aralarsanız neler olduğunu görebilirsiniz. Fakat gözlerinizi kocaman açmanızın hiçbir anlamı yok çünkü bu partnerinizin dikkatini dağıtır.

Rahat olun

Dudaklarınızı rahat bırakın ve ağzınızı çok hafif açın. Yumuşak bir şekilde öpüşmeye başlamak her zaman çok daha iyidir.

Ağız kokusuna dikkat

Ağzınızın tadının yerinde olduğundan emin olun. Yani öpüşmeden önce sarımsaklı birşeyler yemeniz sonucunda öpüşme felaketle sonuçlanır. Kimse ağzı kokan biri ile öpüşmekten zevk almaz unutmayın. Bu nedenle öpüşmeye hazırlıklı gidin. Sigara da öpüşmeyi etkileyecek faktörlerden biridir.

Yayın tarihi: 24.12.2005
1695
dahafazlası
YORUMLAR

gerçekten çok güzel bir duygu bazen hiç bitmesin istiyom çok seviyom bitanemi ondan..........

helin 15.10.2008 00:16:38
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.