İstediğiniz erkeği cezbedin

İstediğiniz erkeği cezbedin

Her kadın erkekleri peşinden koşturacak cazibeye sahiptir. Ancak onu kullanırken dikkat etmesi gereken bazı söz ve davranışlar vardır.

Güncellenme tarihi:
İstediğiniz erkeği cezbedin

İlgilendiğiniz bir erkek var ama çevresinde çok güzel kadınlar mı var? Peki neden onu cezbederek bir adım öne geçmeyi, farkınızı ortaya koymayı denemiyorsunuz? 

Cazibenizi konuşturmadan önce dikkat etmeniz gereken nokta: onu gerçekten isteyip istemediğiniz. Size göre olduğundan emin olabiliyorsanız ya da sadece popülaritesinden etkilenmiş değilseniz harekete geçmenin vakti gelmiştir. İlk olarak sizi farketmesini sağlamalısınız. Bu aşamada ikili oynayarak ona hem yakın hem uzak ama çekici bir kadın olmalısınız. Erkekler sırlarla dolu kadınlara bayılırlar. Yaşamınızın her alanıyla onu bir gizemin içine sürükleyin. Bir süre sonra bakışlarınız ona büyüleyici gelecektir. Giydiklerinizle onu etkileyin, hayat tarzınızı kıyafetlerinizden anlamaya çalışacağını unutmayın.

Cinsellik hakkında kadınların yorum yapmalarının erkeklere itici gelmesi tamamen yalandır. Kendi cinsel arzularınızla ilgili üstü hafif kapalı imgeler onu çılgına çevirecektir. Bu sizin tuttuğunu koparan, maceraperest yapınızı ortaya koyacaktır. Sizi kaybetmekten korkana kadar asla ona sahip olduğunuzu belli etmemelisiniz. Bu onun kaçmasına neden olacaktır.

Dikkat etmeniz gereken husus, cazibenin dozunu iyi tutturmaktır. Eğer abartırsanız, ilişkiniz rayına oturmayacaktır ve partneriniz bunu gelip geçici bir heyecan olarak  nitelendirecektir.

Yayın tarihi: 04.06.2012
7841
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.