İstediğiniz erkeği alın!

İstediğiniz erkeği alın!

Erkeklerin kalbini çalmak sanıldığı kadar zor değil. Doğru şekilde hareket edin, yeter. İşte kesin başarı sağlayacak 10 etkin madde...Gerisi size kalmış.

İçgüdülerinize güvenin

Flört etmeyi bilen kadınlar onlardan beklenen davranışları sergilemekten çok, içlerinden geldiği gibi hareket etmeyi tercih ediyor. Beğenilmek için belli bir tarzda giyinmenize, belli bir şekilde hareket etmenize gerek yok. Doğal olun, yeter. Bu sezon mini etekler çok moda, ama siz kot pantolonun size çok yakıştığını biliyorsunuz. O zaman ne bekliyorsunuz? Giyin kotunuzu, çıkın dışarı! Davranışlara gelince. Karşınızdaki insanı küstürmemek adına hiçbir fikir beyan etmeyen kadınlar ılımlıdan çok silik görünür. Acaba o da aynı şekilde düşünür mü, diye korkmayın. Her kadın düşüncelerini belirtmeli, fikirlerini savunmalı.

Seks hep aklınızda olsun

Erotik düşüncelerden bir türlükurtulamıyorsunuz, aslında pek de kurtulmak istediğiniz söylenemez. Sürekli seks düşünen kadın, her davranışından bellidir ve erkekler bu kadınlara bayılır. Ara sıra gerçek dünyadan kopun ve fantezilerinizi serbest bırakın. Kendinizi hayallerinize kaptırın. Bu hayaller çoğu zaman hayatınızı olumlu etkiler.

İlk adımı atmayın

Her ne kadar cesur kadınları sevdiklerini söylesler de, erkekler seçim akkının onlara bırakılmasını ister. Balık kovalamaca oyununu çok severler ve genelde kovalanmak değil, kovalamak isterler. Her erkeğin içinde bir avcı içgüdüsü vardır, sizi takip ederken de bu güdülerini hayata geçirirler. Kim erkeklerin flörtü sevmediğini söyleyebilir ki? Tam tersine bayılırlar. Aşkından eriseniz de bırakın o size gelsin. Doz ve zaman ayarlamasını ona bırakın. İlişkinizde bazı boşluklar meydana gelse de, bunlar heyecanı artırır.

İlginizi esirgemeyin

Kesintisiz ilgi, ona özel olduğunu hissettirir. Her erkek kendini bulunmaz Hint kumaşı zanneder, ama bunu bir de sizin davranışlarınızdan anlarsa, ondan daha mutlu erkek olmayacaktır. Her zaman sevgilinize ilgi gösterirseniz, o da sizin için her şeyi yapmaya hazır olacaktır. Kaldı ki ilgi gurur okşayıcı bir harekettir ve erkeklerin sürekli pohpohlanmaya ihtiyaçları vardır.

Pozitiflik şart

Hayatı seven, her zaan güleryüzlü kalmayı başaran kadınlar daha seksidir, onlar sürekli etraflarına insanları çekerler. Kendinizi düşünün. Siz somurtkan insanları mı, yoksa neşeli olanları mı arkadaş olarak seçersiniz? Erkekler de öyle. Somurtkan, daima mutsuz olan kadınların er ya da geç dırdır etmeye başlayacaklarını bildikleri için bu tür kadınların yanında ruhları daralır. Daha doğrusu bu tür kadınların yanında kalmayı pek tercih etmezler, iyi vakit geçirmek varken, neden hiçbir şeyden memnun olmayan birini memnun etmeye çalışsınlar ki?

Her zaman bakımlı olun

Ben makyaj yapmam veya kuaföre gimeye zamanım yok, demeyin. Görüşlerine önem veren kadınlar her zaman seksi olarak değerlendirilir. Erkekler ayrıntılara çok dikkat eder. Pürüzsüz bir cilt, bakımlı bir el, tertemiz bir saç, her zaman ilgilerini çeker. Kaldı ki, bakımlı olduğunuzda özgüveniniz daha yüksek olur.

Bakışların sihrine dikkat

Bir bakış 100 kelimeden daha fazla şey söyler denir ve gerçek de bu. Bir bakışla karşınızdaki insan cesaretlendirebilirsiniz veya ümidini kesebilirsiniz. Onu beğendinizi anlamasını mı istiyorsunuz? Onu baştan aşağı süzün, şaşkınlığınızı gizlemeyin, egosunu kabartın.

Sık sık gülün

Yapılan bir araştırma gösteriyor ki, erkekler kadınların gülüşünü son derece erotik bulur. Sizi güldürmeyi başaran erkek, yatakta da sizi tatmin edebileceğini düşünür. Siz siz olun, gülmenin erotik gücünü hiç küçümsemeyin.
Yayın tarihi: 11.07.2006
1036
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.