İş arkadaşınıza mı aşıksınız?

İş arkadaşınıza mı aşıksınız?

Sıkı durun! İşte karşınızda aynı yerde çalıştığınız biriyle birlikte olmanın kuralları. Yakalanmadan, dikkat çekmeden ve dedikodulara malzeme olmadan ilişkinizi sürdürebilirsiniz.

Güncellenme tarihi:
İş arkadaşınıza mı aşıksınız?
Eğer bir meslektaşınıza aşıksanız, yalnız değilsiniz. Yapılan bir araştırmaya göre aynı yerde çalışan insanların yüzde 40'ı, çalıştıkları süre boyunca işyerinden birileriyle birliktelik yaşamışlar. Bu yazıda flörtünüzü, gerçek bir ilişkiye çevirmenin ipuçlarını bulacaksınız.

Denize atlamadan önce suları keşfedin

Hedefinize doğru bir asım atmadan önce, onun da size karşı ilgisi olup olmadığını anlamaya çalışın. Size bir ipucu da verelim; eğer masanızın etrafında fazlaca vakit geçiriyorsa, sizi öğle yemeğine ya da işten sonra bir şeyler içmeye davet ediyorsa, sizden hoşlanıyor demektir.

Sizinle farklı departmanlarda olmasına rağmen, sizden üzerinde çalıştığı bir proje hakkında yorum yapmanızı istiyorsa, bu da iyiye işarettir. Sizinle konuşmak için fırsat yaratmaya çalıştığını gösterir.

Ayrıca şakayla karışık ona kendi testinizi de uygulayabilirsiniz. Örneğin konuşurken ona "ne komik değil mi, diğerleri bizim birlikte olduğumuzu düşünüyorlarmış?" diye sorabilirsiniz. Eğer yüzünde kocaman bir gülümseme belirirse ve bu düşünce hoşuna gitmiş gibi görünüyorsa, doğru yoldasınız demektir.


Birlikte yakalanmaktan kaçının>>>>>>>>>>>>

Yayın tarihi: 26.11.2008
2007
YORUMLAR

resmi olsun özel ölsun işin kime ait olduğu önemli deyil.böyle pozisyonların olduğu bir iş yerinde o kişiler verimli çalışamıyacak ve iş aksıyacaktır.bununla birlikte iş yerinde mutlaka bilmem ne kadar kişi böle bir ilişkli yaşıyormuş diyen haberci efendiye cevabımda şu olacak.arkadaş milleti kendi fantazilerinle yönlendirme millet bunu yapıyormuş deme.oradaki senin karında olabilir.razıysan biriyle ilişki kurmasına sen millete maletme.kızında olabilir.ters bir ilişki olmaması gerekli orası bir kazanç kapısı.böle elemanım olsa benim o an 2 sinide kovarım.

doğrucu 27.11.2008 00:58:19

bende aşıgım

serkan 26.11.2008 18:52:54

işyerinde ilişkiye karşıyım olcaksa evli bir çift tabi ki olabilir...

asude elçin 26.11.2008 17:08:24

İŞ YERİNDE İLİŞKİ YAŞANMASINA KARŞIYIM

BİLİNMİYEN 26.11.2008 15:57:05
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.