İnternetteki kırmızı alarm erkekler

İnternetteki kırmızı alarm erkekler

Her ne kadar "erkekleri yüz metreden tanırım" diyecek kadar deneyimli olsanız bile, internet ortamında yanılmanız mümkün! Potansiyel sanal aşığınızı çözebilmek için bazı ipuçları ve internette sakınmanız gereken 6 erkek tipi...

Güncellenme tarihi:
Biriyle yüz yüze görüştüğünüzde onu tanımanız, size uygun olup olmadığını anlamanız kolaydır. Görünüşü, konuşması, kendini ifade etme biçimi, kılığı kıyafeti, sizi yanında taşıyıp taşıyamayacağı, sizi götüreceği yerler ve tabii ki arada oluşan o elektrik olayı...
Tüm bunları göz önünde bulundurarak sadece birkaç saat, hatta daha kısa bir sürede bir erkeğin ne olduğu, ne olmadığı ve ne olabileceği anlaşılabilir.

Günümüzde karşı cinsle internette tanışmak her ne kadar çok popüler olsa da, ekran üzerinden yukarıdakilere benzer yargılarda bulunmak çok zordur.
Sanal alemde tanıştığınız birine kesinlikle şüphe duymanızı gerektirecek önemli detayları sizin için derledik...


Haberin devamı için tıklayın!


Yayın tarihi: 02.09.2009
806
YORUMLAR

internet ölçülü kullanılmadığında bütün kötülüklerin anası diyebilirim sadece yararlarını kullanın bence net ortamında kımseye güvenmek söz konusu olmamalı..

ZEYNA_2004 04.09.2009 16:41:56

internette kime nasıl güvenceneceksinki.kimin ne olduğu belli değil...görüntülü bile görşüyor olsan o insanın doğru söylediğini bilemezsin...adı üstünde sanal alem (yalan alem)

keyfederrr 02.09.2009 17:17:29

internette kimseye güven olmaz. çünkü kimin ne olduğu belli değildir. bazen kamera bile insanı yanıltabilir.

hüseyin 02.09.2009 10:01:01
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.