İlk görüşte aşk mümkün mü?

İlk görüşte aşk mümkün mü?

Bir erkeğe baktığınızda onun hakkında ilk kararınızı üç saniye içinde verirsiniz. Erkek için de durum aynı... Yani bir erkeği ilk görüşte etkilemeniz mümkün!

Güncellenme tarihi:

Hayatınızın gidişatında belki de büyük rol oynayacak olumlu bir "ilk izlenim" bırakmanın yöntemleri var. İlk görüşte aşkı gerçeğe çevirmek için yapmanız gereken birkaç basit adım var. Derlemesi bizden, uygulaması sizden...

Geç kalmayın

“Trafik vardı” hiç iyi bir bahane değil! İlk defa göreceğiniz kişi, geç kalma sebebinizi -ne kadar geçerli olursa olsun- dinlemez ve ilgilenmez. Kendinizi, buluşma yerine birkaç dakika erken gidecek şekilde ayarlayın.


Doğru görünün

Kıyafetiniz, ağzınızdan çıkan sözcüklerden daha fazla mesaj verir. İşe giderken piknik elbisesi giymemeniz, ilk buluşmada da meme çatalı göstermemeniz gerektiğini elbette biliyorsunuz. Ancak her güzel kıyafetin doğru mesaj göndermeyeceğini bilmelisiniz. Seçiminizi gideceğiniz mekanın koşullarını, tanışacağınız insan hakkında duyduklarınızı, iş görüşmesiyse şirketin profilini göz önünde bulundurarak yapın.

Yayın tarihi: 05.03.2013
14185
YORUMLAR

:-) :-)

ışık sevgi 15.03.2013 14:54:06
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.