İlk buluşmada yapılmaması gerekenler

İlk buluşmada yapılmaması gerekenler

Uzun ilişkinin yolu, güzel bir ilk buluşmadan geçer

Güncellenme tarihi:
İlk buluşmada yapılmaması gerekenler

İlk buluşma, sizin için de onun için de bir tür test aşaması gibidir. Kadınlar, erkeklerin birçok davranışından rahatsız oluyorlar ancak erkekler de birtakım şeylerden hiç hoşlanmıyorlar.


Birbirinizi tanımaya başlayacağınız ilk randevunuzda sürekli kendinizden bahsetmeyin. Neleri sevdiğiniz, hayalleriniz, en sevdiğiniz saç rengi hatta kaşlarınızı yanlış alan kuaför. Bunlar pek de onun ilgi alanı gibi durmuyor, en azından ilk buluşma için. Daha genel ve ortak konulardan sohbet etmeye çalışın.


Çok özel sorular sormaktan kaçının. İlk kez bir şeyler paylaşacağınız bir akşamda, şimdiye kadar kaç kadınla beraber olduğunu bilmek size bir fayda sağlamaz. Aksine onun sizden uzaklaşmasına neden olur.


Geç kalmak, şık bir kadının yapması gereken gibi yanlış bir algı var ve siz de bu hayata düşenlerden olmayın. Eğer gerçekten geçerli bir sebebiniz yoksa, buluşmaya geç kalmak sizin hakkınızda pek de hoş olmayan fikirler edinmesine yol açacaktır.
Sarhoş olmak, kendinize ve ilişkinize yapacağınız en büyük kötülüklerden biri olacaktır. Biraz rahatlamak için elbette biraz alkol alabilirsiniz ancak dozu ayarlayamazsanız ilk buluşmanızın felaketle sonuçlanmaması mucize olur.

Yayın tarihi: 04.07.2012
1339
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.