İlk buluşmada bunları sormayı unutmayın!

İlk buluşmada bunları sormayı unutmayın!

İlişkinizin geleceği hakkında bir fikriniz olsun istiyorsanız bunları mutlaka sorun

Güncellenme tarihi:
İlk buluşmada bunları sormayı unutmayın!

Ondan hoşlandınız ama ilişkinizin bir geleceği var mı merak ediyorsunuz. Kişiliği hakkında bir şeyler öğrenmek, onu daha yakından tanımak istiyorsanız bu soruları sormak size fayda sağlayabilir. Sonuçta aşk kolay bir iş değil.


En sevdiği müzik türünü, diziyi ya da mekânı sorun. Bu onun hakkında bilgi edinmenizi, nelerden hoşlandığını anlamanızı ve sizin zevklerinizle uyuşup uyuşmadığı öğrenmenizi sağlayacaktır.


Eğer para kazanmak zorunda olmasaydı ne yapardı, bunu bilmek hem ilginç hem de çok fikir verici olacaktır. Hayattan beklentilerinizi karşılaştırma olanağı bulursunuz ve hayata aynı pencereden bakıp bakmadığınızı öğrenebilirsiniz.


Yaptığı işle mutlu olup olmadığını öğrenin. Ne tür durumlarla karşı karşıya kaldığını, bunlara nasıl tepki verdiğini ya da kızdığı durumlar hakkında daha fazla şey öğrenirseniz, uyum seviyenize karar vermek daha kolay olacaktır.


Hayatta en utandığı, en mutlu olduğu, en üzüldüğü, kısaca onun için önemli olan anları paylaşmasını isteyin. Bu aranızdaki samimiyeti arttıracaktır. İlişkiniz hakkında da daha kolay karar verebileceksiniz.

Yayın tarihi: 25.06.2012
1399
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.