İlk buluşma: İlişkinin kader anı

İlk buluşma: İlişkinin kader anı

Onun ilk buluşmadan sora sizi aramasını istiyor musunuz? işte ilişkinizin geleceğini garantilemenin adım adım ipuçları...

Güncellenme tarihi:
BULUŞTUĞUNUZDA

Kendinizi ortaya çıkarın

Öncelikle kendiniz olun. Tabii belirtmemiz gerekiyor; en iyi halinizde olun. Bu, zayıflıklarınızı, güvensizliklerinizi karşınızdakine itirat etme zamanı değil. Ayrıca hayat hikayeniz veya nişanlınızı bir başka erkek arkadaşınızla basıp sonrasında uzun süre psikolojik tedavi görmüş olmanız gibi "eğlenceli" hikayeleri sonraya bırakabilirsiniz.

Neşeli, eğlenceli bir havada olun. Bu arada, bazı tavırlarınızla içinizde bu şen şakrak kişiden daha fazlasının olduğunu da görmesini sağlayın.

Seksi yiyecekler seçin

Yazar ve ilişki uzmanı Judy James, "Yemeğinizi yeme şekliniz, cinsel kişiliğinizi ve tercihlerinizi ortaya çıkarır" diyor ve ekliyor: "Örneğin onun eğlenceli ve hassas bir sevgili olacağını düşünüyorsanız, makarnanızı yerken çatalınızla oynayın ve en güzel lokmayı en sona bırakın."

Son yapılan araştırmalar, yiyeceklerin kokusunun bile vücudumuzun üzerinde çok etkisi olduğunu gösteriyor. Araştırmayı yapan Dr. Hersh ve ekibi, bazı yiyeceklerin kokusunun bile cinsel bölgeye kan akışını sağladığını ve ereksiyon sağladığını ortaya çıkarmış. Folik asit, çinko, C ve D vitaminleri, taze meyve suları sperm kalitesini artırdığı gibi, cinsel hayatı daha da sağlıklı hale getiriyor.

Ona dokunun

Dokunma engelini ortadan kaldırmak çok önemli. Aranızda küçük de olsa bazı dokunuşlar olmamışsa ve ilk buluşmadan sonra sizi aramazsa, onunla ilgilenmediğinizi düşünüyor olabilir. Saate bakmak ya da ona herhangi bir şey göstermek bahanesiyle koluna dokunabilirsiniz. Kol, doğru bir seçim. Bacak, sırt gibi bölgeler ise ilk buluşma, dokunuşları için biraz iddialı sayılır. Sizin hakkınızda yanlış fikirlere kapılmasını istemezsiniz değil mi?

"İYİ AKŞAMLAR" DERKEN

Yürüyüş yapın

Sizi evinize arabayla bırakmıyorsa, kısa bir yürüyüş için şansınız var demektir. Hem bu, onunla daha fazla vakit getirmek istediğinizi de gösterir, eğer eve bırakma faslına bir yürüyüş ekleyebiliyorsanız, yemek sonrasına ekleyebilirsiniz. Yine doğrudan eve gitmeyerek, onunla ilgilendiğinizi göstermiş olursunuz.

Dudaklarına bakın

Yemekte sohbet ederken veya onu dinlerken önce gözlerine, sonra dudaklarına bakın. Eğer sinyali alıyorsa, daha da etkilenecek demektir. Fark etmiyorsa, yemek bitiminde gülümseyin ve iyi akşamlar dileyin...

Geri adım atın

Ortam gitgide kızışıyor ve seksi bir hale geliyorsa, yemek biter bitmez, biraz geri çekilebilirsiniz. Örneğin onun ellerini tutun ve ne kadar harika zaman geçirdiğinizi söyleyin. Tabii yanaklarınız biraz kızarabilir. Bu daha da iyi olacaktır. İlk buluşmada "özel konulara" girmek size çekici gelse de aranızdaki etkileşimi uzatmak ve artırmak daha güzel olacaktır.
Yayın tarihi: 13.09.2008
23633
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.