İlk buluşma: Bunlardan kaçının!

İlk buluşma: Bunlardan kaçının!

İlk buluşmanıza dikkat edin, güzel bir ilişki başlangıcı yaşayın!

Güncellenme tarihi:
ilk buluşma

İlk buluşma hem kadın hem erkek için çok önemlidir. Heyecan, stres, mutluluk, merak ve daha birçok duygu karışıktır. Ne yapacağınızı bilemezsiniz. Normal zamanlarınızdan daha farklı davranma eğilimleri gösterebilirsiniz. Konuşkansınızdan ama onun yanında iki lafı bir araya getiremezsiniz. Heyecanınız şirin olmanızı sağlayabilir ama rahatsız edici davranışlardan uzak durmakta fayda var.

Çok makyajdan kaçının!

Güzel görünmek her kadın için önemlidir. Fakat şunu da düşünmeden ilk buluşmanıza gitmeyin! Güzel görünmek çok makyaj yapmak mıdır? Kişisel bakımınız çok makyajlı olmaktan daha önemli bir şeydir. Temiz olmak, güzel kokmak, bakımlı saçlara sahip olmak… Bakımlı olmak kendinize güvendiğinizin de göstergesinizdir. Düşünün: Çok güven, az makyaj!

Sürekli telefonunu kontrol etmek!

İlk buluşma gününüzde bu davranış karşınızdaki kişiye karşı yapılmış bir saygısızlıktır. İlk buluşmada telefon sesini kapatın ve çok ilgilenmeyin. Eğer telefonunuz ile sürekli ilgilenirseniz karşınızdaki kişi kendisini önemsiz hissedecektir.

İş sorunlarınızdan çok bahsetmeyin!

İlk buluşmada karşınızdaki kişiye sadece iş sorunlarınızdan bahsetmeyin. Bu sizin başka bir şeyle ilgilenmediğinizi ve belki de çok sıkıcı hayatınız olduğu düşüncesi oluşturabilir.
Kendinize güvenin, karşınızdaki kişiyi ciddiye alın ve güzel bir akşama “merhaba” deyin!

Yayın tarihi: 13.07.2012
1897
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.