İlk buluşma: Birkaç kötü öneri!

İlk buluşma: Birkaç kötü öneri!

İlk buluşmanız kötü gidiyorsa son noktayı koymak için öneriler!

Güncellenme tarihi:
İlk buluşma: Birkaç kötü öneri!

İlk buluşma hayali ile evinizden çıktınız. Onca hazırlıktan ve heyecandan sonra beklediğiniz gibi gitmeyen bir şeyler var. Haklısınız, onunla olmak istemiyorsunuz. İşte size ilk buluşmanızda onunla olmamak için yapmanız gereken birkaç tavsiye…

Bay Doğru’ya ihtiyacınız yok, sadece Bay Olur olabilir!

Eğer 30’lu yaşlardaysanız, kalbinizin azıcık atmasından ziyade aşka ihtiyacınız varsa ilişkilerde uzlaşmak ve zıtlaşmak arasında farkı biliyorsunuzdur. Aklınızdan nasıl beraber yaşayacağınız ve nasıl onsuz yaşayabileceğiniz geçiyordur. Biri için ne kadar süre bir şeyler hissedebileceğinizi düşünüyor ve o kişiyi bulma ihtimalini sorgulayarak belki de asla bulamayacağınıza inanıyorsunuz. Buluştuğunuzda karşınızda oturan insanla hemen bunları mı düşünüyorsunuz? Kendinize yalan söylemeyin ve onun doğru kişi mi yoksa sadece ihtimal verebileceğiniz kişi olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Yemek tercihiniz ne?

Fırında pişen bir şeylerin kokusu evinizin her yerini sardı. Muhtemel koca adayınız ise evinize geldiğinde anne eli değmiş hissi veren evde huzuru buldu. Şanslısınız! Evlilik için güzel bir yöntem. Peki onun annesi gibi mi hissetmek istiyorsunuz? Evcilik oynamak yerine birbiriniz için uygun olup olmadığınızı anlamanıza izin verin ve gözlerinizi dört açın!

Son dakika buluşmaları: Kabul etmeyin!

Salı akşamı ve hiçbir planınız yok. Telefonunuz çaldı ve sizi bir yerlere çağırıyor. Elinde görmek istediğiniz bir oyuna bileti olduğunu söylüyor ama oyunun başlamasına sadece 2 saat var! Buluşmak için yeterli bir süre değil. Sizin hazırlanmanızı düşünemeyecek kadar düşüncesiz mi? Bir daha ki sefere daha erken haber vermesiniz söyleyin.

Kural: En az 2 gün arayamazsınız!

1 gün, 2 gün, 5 gün, 1 hafta… Sonra arayacaksınız ya da artık çok geç…”Her şey için teşekkürler” mesajı sevimli olabilir ama iletişim şeklinize mutlaka dikkat edin. Bırakın o sizi arasın.

Yayın tarihi: 17.07.2012
1682
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.